Arama sonuçlarınız

1. wolcanus

At Launcher Hatası

ben bu lang dosyasını nerden bulurum nasıl çözerim
  2. wolcanus

At Launcher Hatası

At laucher Açılmıyor Kısaca Şu şekilde takılı kalıyor .Önceden Açılıyordu fakat artık açılmıyor http://imgur.com/DazFTpq
  3. wolcanus

Ucuza aldığınız Hesaplar ve Ücretli İçerik Vaadeden Linkler

Bi oyunu ucuz almak istiyorsanız Humble Bundle kardeşim en güvenilir kaynak
  4. wolcanus

nereye düştüm böyle :D

yigido canım benim forum da gercek minecraft tecruben yazmaz o kızıltaş mühendisi falan forumdaki konu açmaların,konuşma başlatmaların,yorum atmaların fln la yükseliyor ya normalde adam senden daha fazla şey biliyorsa
  5. wolcanus

orjınal mınecraft mı çakma olanı mı?

eyer paran varsa orjinal alırsın yoksa korsan alırsın adamın ya maddi durumu oyunu alacak kadar iyi değilse size ne bende bazen korsan alıyorum tutupta bir oyuna 155 tl veremem hem maddi durumum için beni zarara sokar hemde bir oyun için 155 tl vermem onun yerine 10-15 tane oyun alırım ve buna...
  6. wolcanus

Üstteki Kullanıcının Avatarını Yorumla.

bir elmas kılıç
  7. wolcanus

1 Kişiye Minecraft Premium

konu büyürse çekilişe falan kalkışırsan iş kötüleşebilir dikkatli ol
  8. wolcanus

Herobırayn :D

gece gündüz kavramına gör dene bi 4 sefer sabah akşam dan sonra bi dolaş berki görürsün
  9. wolcanus

ben seninle kavga etmiyordumki :D kendini bilmezler ile kavga ediyordum
  10. wolcanus

bendede herobrine gelmiyordu hala gelmiyor tamam dedim uzaklaştım ev yaptım maden kazdım falan sonra beyaz gözlü koyun falan gördüm ondan sonra geldi
  11. wolcanus

orjınal mınecraft mı çakma olanı mı?

AppLy eğer minecraft'ın korsanı yasalara aykırı olsaydı şu an birçok kişi oynayamazdı bunu bil ve notch un izni var korsana git araştır gel
  12. wolcanus

janxp22 bunu ben sana demedim sen neden kendi üzerine alınıyorsun durbiabiyav a söyledim
  13. wolcanus

adam dememişki modsuz geldi modlu geldi demiş siz neyin kafasınız yaşıyorsunzu mod yüklemişte gelmiş bende rastladım uçtuğunu gördüm f1 basmasının sebebi daha güzel gözüksün diye olamazmı susun artık
  14. wolcanus

GELLL HEROBRİNEYE BAKK ASLA MOD YOKTUR ASLAAA

herobrine-anmesenia-slendermen hepsini oynadım herobrine ile slendermeni aynı anda oynadım pixsel pixsel adamlardanmı korkuyorsunuz yav bun u yaşı kücüklere demiyorum küçükler korkar gerçek korku yaşanan şeylerdir (büyüyü izleyin) saçma sapan şeyler paylaşmayın ve sende kanıtalasana kardeşim...
  15. wolcanus

nereye düştüm böyle :D

saka yapıyo ne atlantisi :D
  16. wolcanus

Bu kim !!

notch kavga ediyorlar sık görünebilir eyer sarışın bir adam varsa oda chuck norrisdir ona yaklaşa seni kickler yani fırlatabilirseni ölürsün sonuçta :D
  17. wolcanus

Modern Ev [Resimler + İndirme Linki]

kullandığın texturepack e göre yün güzel olabilir ama normalde değildir bunu unutma güzel olmuş ama yün yerine daha şık duran bir şey olsaydı daha güzel olurdu ama sonuç güzel ilerde daha iyi şeyler yapabilirisin
  18. wolcanus

Bu ne ya :(

ok yarın bida rapor edersin
  19. wolcanus

ozn kendini adminmi sanıyorsun :D
  20. wolcanus

Oyundaki Garip ve Ürkütücü Sesler - Ambians Rehberi

silmedim üzerine anmeseniayı yüklicem herobrine şu an var zaten hiç korkunçdeğil ben dungeon buldum ve hep dungeonda dolaşıyorum sesler geliyor ama hoşuma gidiyor ben korkusuzum !!! :D
  21. wolcanus

pardon ama şizofrenmisin ? konu kilit
  22. wolcanus

minecraft ım bozuldu galiba

düzeldi şimdi :D kendi kendine
  23. wolcanus

minecraft ım bozuldu galiba

arkadaşlar ben minecraft ta doru dürüst yürüyemiyorum bu hata super heroes modu yükleyip ıron man ın zırhını giyip uçmamla başladı creative moddaydım bunu yaparken ayrıyetten zırhı çıkardım normal yürüdüm sonra takıldı şu an yürüyemiyorum biraz gidiyorum takılıyor ve böle tekrar ediyor sadece...
  24. wolcanus

Kral Zombi Yeni Yakaladım

canım o oyundan kaldırıldı deneme aşamasında varolan birşeydi şu an yok
  25. wolcanus

Kral Zombi Yeni Yakaladım

tario senin dediğin oyundan kaldırılmış olan dev değimi ?