Arama sonuçlarınız

1. mahmut542

Multiplayer Blok Kırma Sorunu

Merhaba arkadaşlar ben bi serverda oynuyorum. warp arsa ya gittim ./plotme auto ile arsa aldım arsama gittim kırılmıyodu sandimki bi hata oldu arsayı sattım yeni aldım baktım aynı şey sonra warp ormana gittim blok kiriyorum geri geliyor hiçbir şey koyup kıramıyorum. spawn bölgesinde de blok...
  2. mahmut542

Ekran Ile Ilgili Yardım

Beyler bn ekran çözünürlügünü degistirdim çünkü ekran kartına bir şey olmustu kaldırmadı. her neyse degistirdigim zaman minecraftdada görüntü degisti ekran büyüdü sanki elimdeki seylerin yarısından cogu görünmüyor anlatabiliyormuyum nasıl düzeltebilirim yardım edin
  3. mahmut542

Gölge Modu

Beyler Sonic ether's unveliable shaders (SEUS) modunu yüklüyorum pc çok kasıyor. sorun nedir acaba. bilgisayarim sorunsuzdur. hiçbir oyunda kasmaz. Çok istiyorum gölge modu kllanmak ama kasıyor yardım edin.
  4. mahmut542

Güzel Ev Yapmada Tecrübeli Arkadaşlar..!

Arkadaşlar ben oyunda güzel,olağan üstü evler yapmak istiyorum ama malesef hayal gücüm böyle şeylere ermiyor :mad: Aslında güzel ev yaparımda çok güzel olmaz. Neyse. Oyunda çok güzel ev yapabilen arkadaşlar bana kendi serverimde ders verebilecek varmı acaba? Serverim hamachisizdir. Fakat...
  5. mahmut542

Herobrine Hakkında Kücük Bir Soru

Herobrine modu kullanıyorum 1.4.5. Sorum Herobrine survivalda totemini yapmadan geliyormu arkadaşlar ben totemle ugrasmak istemiyorumda
  6. mahmut542

RolePlay Server İstiyorummm!!

Arkadaşlar tam olarak Role Play bilmiyorum ama bu sitede okuduğuma göre gerçek hayattaki (kendi hayal ettiğimiz= bir karakterin taklidini yapcakmışız. Tiyatro gibi yani. Role Play'den anlayan arkadaşlarım varsa (adminde olur.) Bildiğiniz bir server ip si rica ediyorum sizden yada böyle bir...
  7. mahmut542

Orjinal Minecraft Kazanma Şansı (Bedava)

Arkadaşlar Bu Sistem Sayesinde 3 Arkadaşım Orjinal Minecraft Sahibi Oldu Sizde Kayıt Olun Talimatlara Uygun Gidin Ücretsiz Minecraft Sahibi Olun !!! Zaman Sınırı Yok....... Link:http://****/1bdrx
  8. mahmut542

Orjinal Minecraft Kazanma Şansı!

Bir site buldum. siteye üye oluyorsunuz ve talimatları yaptığınız taktirde size Orjinal Minecraft veriyorlar. yani hesabiniz Premium oluyor. http://****/1bdrx Stoklar tükenmeden,hemen üye olun! Son derece güvenli! Üye olanlar yorum yazmayı unutmasın lütfen!
  9. mahmut542

Orjinal Minecraft Kazanma Şansı!

Bir site buldum. siteye üye oluyorsunuz ve talimatları yaptığınız taktirde size Orjinal Minecraft veriyorlar. yani hesabiniz Premium oluyor. http://****/1bdrx Stoklar tükenmeden,hemen üye olun! Son derece güvenli! Üye olanlar yorum yazmayı unutmasın lütfen!
  10. mahmut542

Minecraft Gift Code Kazan!

Arkadaşlar korsan minecraft kullanıyorsanız ve sorunları bitmiyorsa (LAN üzerinden oynamak,Skin değiştirmek) size vereceğim linke girip üye oluyorsunuz ve talimatları yaptığınız taktirde Gift Code kazanıyorsunuz. Yapmanız gereken şey siteye girip üye olmak ve size verecekleri linki sitelerde...
  11. mahmut542

Orjinal Minecraft üyeliği kazanın!

Orjinal Minecraft kullanmayanların sorunları bitmek bilmiyor. Yani korsan dediğimiz minecraft... Ama arkadaşlar size vereceğim siteye üye oluyorsunuz ve size orjinal minecraft üyeliği veriyorlar. Sadece üye olup talimatlara bakın. Son derece güvenli merak etmeyin. http://****/1bdrx
  12. mahmut542

Minecraft'da Singlede Nasıl arkadaşın ile oynarsın? [1.3.1]

Merhaba arkadaşlar. Size Single Player'da LAN üzerinden arkadaşınızla birlikte oynamayı öğreteceğim. LAN üzerinden oynayabilmek için aslında aynı internet üzerinden oynuyor iseniz singlede birbirinize bağlanabiliyoruz. Ama buna hiç gerek yok. Hamachi adlı Program ile de bağlanabiliriz. Şimdi...
  13. mahmut542

Minecraft 1.3 LAN play Hakkında bilgi Lazım !

Beyler bugün Minecraft'ın 1.3 versyonu cıkmış. Yeniliklerden biride Single Player'da LAN oynamak. Yani : Single player bölümünde LAN adlı seçeneği açınca sana bir ip veriyor . bu ip adresiyle başkası kendi bölümüne girebiliyormuş. yani öyle sanıyorum. Bilen varsa yardım edsin bilgi versin ! LAN...
  14. mahmut542

Mod yükleme Sorunu Yardımmm !

Minecraft'a 2 tane mod yükleyince oyun bozuluyor . Üstelik Modloader de var. Yardım edin.
  15. mahmut542

Mod Sorunu!!!

X-Ray adlı bi mod kullanırdım. Sonradan 2. bi mod eklemek istedim. Ekledm kulanıyordum 2 sinide. Modloader sayesinde karışmıyorlardı. Ama Sonradan single playera girdiğimde Turkuazımsı bi mavi ekran ortaya çıkıyor. Bnde Minecraft klösörünü yenileyip Sadece xray kullanayım dedim ama yine aynı şey...