Arama sonuçlarınız

1. W

crashed hatasi ya yardim edin 1 mod yükledim böle oldu

skydazdan indirdiysen sorunsuz kurulması lazımdı dostum yinede senin için bir araştırma yapiym
  2. W

crashed hatasi ya yardim edin 1 mod yükledim böle oldu

başka bir mod yüklümü?
  3. W

Youtube Channelımız!

Minecraft dahil birçok oyun serisi için bizden ayrılmayın. http://www.youtube.com/maximumgame42
  4. W

Birçok Gameplay Videosu Burada!

buyrun arkadaşlar http://www.youtube.com/maximumgame42
  5. W

Tekkit Macerasi Yepyeni Bir Seri

http://www.youtube.com/watch?v=HWa6i1SwG-I&list=PLjKAiZZhIOXPnSRE1kmgTOJLv37inxGAn buyrun arkadaşlar izlemek isteyen izlesin bi beğeniyi eksik görmeyin :)
  6. W

Tekkit Turkiye

Arkadaşlar Steve Craftın ardınan açtığım yeni tekkit serveri TEKKIT TURKIYE serverde birçok plugin vardır hepinizi beklerim.Server zorluğu Hard dır. İyi oyunlar!(item yenilenme ve itemin iteme dönüşmesi sorunu düzeltildi) İP:109.228.218.3
  7. W

Tekkit Turkiye!

server su an acik
  8. W

Tekkit Turkiye!

hepinizi beklerim arkadaslar.
  9. W

Tekkit Turkiye!

bi sorun vardı düzelttim su an açık
  10. W

Tekkit Turkiye!

su an aciyorum
  11. W

Tekkit Turkiye!

Arkadaşlar Steve Craftın ardınan açtığım yeni tekkit serveri TEKKIT TURKIYE serverde birçok plugin vardır hepinizi beklerim.Server zorluğu Hard dır. İyi oyunlar! İP:109.228.218.3
  12. W

Haritam Yüklenmiyor Yardım Sinir Oldummmm!!!

ekran kartı driverlarını güncelle ayrıca sistemin nedir(ram-işlemci vs.)yazarsan daha iyi olur sanırım bir server açmak için sistemin yetersiz geliyor
  13. W

Fatal Error Occurred (2): Null

javayı güncelle
  14. W

Technic Launcher Crashed Hatası

bunun çözümü çok basit aslında. öncelikle appdata klasörüne gir (çalıştıra %appdata% yazarak girebilirsin) sonra orda .techniclauncher diye bi klasör var ona gir onun içinde cache isimli bir klasör var orda en altta "z-tekkit-configs-v3.1.3" isimli bir rar var onu sil ve oyuna gir.Her oyundan...
  15. W

Group Manager Yardım

kardes konuya baktım ama pluginlerle ilgili çoğu seyi unutmuşum üzgünüm yardımcı olamayacağım :(
  16. W

Modlu Survival

Benimle birlikte modlu survival oynamak isteyen 4 kişi arıyorum. öncelikle verdiğim linkteki rarı indirin içindeki minecraft.jar dosyasını .minecraft klasörünü içindeki bin klasörüne atın(.minecraft klasörüne çalıştıra %appdata% yazarak ulaşabilirsiniz) mods klasörünüde .minecraft içine direk...
  17. W

İngilizce iyi bilen ve adam gibi spawn yapıcak builder aranıyor

benide alabilirsin bircok serverde adminlik ve builderlik yaptım inglizcemde fena değildir
  18. W

You are don't permitted to build hatasi

perm yazmalisin aksi taktirde düüzelmez ve essentials projeck kuruluysa mutlaka sil
  19. W

Minecraft Bukkit serverde plugin nasıl ayarlicam

/set warp warp adı------------------------bunu yaparak yeni warp oluştur /warp-------------------------bunu yaparak warpları gör /warp warp adı-----------------------bunu yaparak warpa git
  20. W

Minecraft Kasma Sorunu

ayarlarını düşür ve özellikle görüş mesafesini sormal yap
  21. W

lütfen acilş yardım edin şu hatayı alıyorum :((

Forumda bu hatanın çözümü mevcut ayrıca googlede ararsanız bulursunuz çözümü ise çok basit ekran kartınızın driverini güncelleyin ;)
  22. W

SteveCraft Açıldı

Uzun zamandır üzerinde çalıştığım serverim SteveCraft bugün itibariyle açıldı serverde birçok pliguin bulunmaktadır -jobs -Mywarp -worldedit -worldguard vs.vs.Satılık evler bulunmaktadır bunun dışında istedğiniz yere ev yapıp wg letebilirsiniz İP: stevecraft.zapto.org YADA...
  23. W

Plugin Veya Bukkit Hakkında Zorlandığınız Konu

yine bi sorun cikti worldguardda blok kırılmamasına rağmen item veriyor nasıl düzerir
  24. W

Plugin Veya Bukkit Hakkında Zorlandığınız Konu

yardımlarından dolayı cok tesk ederim ahmetmelihtr ;) :love:adamsın:love: