Arama sonuçlarınız

1. S

Frozen craft tekrar white list e girdi ne zaman açılcak çok fazla kaldı yeter artık yani.

Frozen craft tekrar white list e girdi ne zaman açılcak çok fazla kaldı yeter artık yani.
  2. S

Bi sitede çalışıyorsun. O sitede vps ler 512mb si 30 tl sanırım. 7 24 bi minecraft sw si için...

Bi sitede çalışıyorsun. O sitede vps ler 512mb si 30 tl sanırım. 7 24 bi minecraft sw si için ram düşük mü?
  3. S

Builderlik Yapmak istiyorsan gel HamachiAdi: BuilderDeneme Pw:123

4. S

5. S

Vps mi iyi Vds mi ?

Vps mi iyi Vds mi ?
  6. S

Yardım Spawnda Canavar Sorunu

ama başka bir çözüm yolu bulunamaz mı ? ne bileyim //wand ile 2 bölge arasini seçip kodu yazabileceğimiz bir plugin sayesinde o bölge arasinda canavar doğmasa :/
  7. S

Teşekkürler NigHt
  8. S

linux ve windows arasındaki fark ne? Bu arada vps fiyatlarını söylersen...

linux ve windows arasındaki fark ne? Bu arada vps fiyatlarını söylersen...
  9. S

Serverimda Spawnda Canavar Doğmasını Nasıl Engelleyebilirim . Not : Sadece Spawnda Canavar Doğmayacak diğer yerlerde olacak.
  10. S

VPS - VDS

Teşekkürler
  11. S

VPS - VDS

Arkadaşlar ben hamachisiz sw açmak istiyorum ve panelin parayla başka kişide kalmasını istiyorum bu vps midir yoksa vds mi ve güvenilir bi yer söyler misiniz?
  12. S

Hamachi Ağından Gel ExcitedCraftBuild Sifre 123

Hamachi Ağından Gel ExcitedCraftBuild Sifre 123
  13. S

Plugin Veya Bukkit Hakkında Zorlandığınız Konu

Seçtiğiniz Konu ? :BUKKİT Hangi konuya İhtiyacınız var ? : Bukkit olarak ayarladim serverimi ama benden başkası giremiyor Durumunuz Acilmi ? : Çok
  14. S

BUKKIT SW ME BENDE BAŞKASI Giremiyor

#Minecraft server properties #Tue Jun 19 00:49:44 EEST 2012 allow-nether=true level-name=world enable-query=false allow-flight=false server-port=25565 level-type=DEFAULT enable-rcon=false level-seed= server-ip=5.119.196.167 max-build-height=256 spawn-npcs=true white-list=false spawn-animals=true...
  15. S

BUKKIT SW ME BENDE BAŞKASI Giremiyor

Güvenlik duvarı kapalı. Bukkit son sürüm oyun son sürüm ama yinede benden başkası giremiyor. Lütfen yardım edin 1 hafta sonunda bukkit server açtım ondada benden başkası giremiyor
  16. S

SİSTEM BELİRTİLEN YOLU BULAMIYOR

Güvenlik duvarını da kapattım bukkit de güncel oyun da güncel yine benden başkası giremiyor :( off off. 1 hafta araştırdım sonunda yaptım bukkiti şimdi de başkaları giremiyor :((
  17. S

Eğer güvenlik duvarımı kapatırsam bilgisayarım tehlikeye girer?
  18. S

Arkadaşlar ellerize emeğinize sağlık kurdum bukkit serveri. Fakat benden başkası giremiyor. Bağlanılıyor da kalıyorumuş
  19. S

Arkadaşlar denilen her şeyi yerine getiriyorum ama sürekli bu hatayı alıyorum.
  20. S

Team ip m : 300 552 158 Pw : 1896 Server kuracaktın ya

Team ip m : 300 552 158 Pw : 1896 Server kuracaktın ya