Arama sonuçlarınız

1. serkan18

Lol Free Rp

http://lolfreerp.com/ - Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free!! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!
  2. serkan18

Don't Starve Hakkında Sorum Var!!!

Arkadaşlar Ben Bir Kaç Gündür Bu Oyunu Oynuyorum. Hepsini İnternetten Buldum Ama Bir Şeyi İnternetten Bulamadım. Karakterim Isındı Galiba Ve Sürekli Canım Azalıyor. Ve Ekranın Kenarlarında Sarı Yerler Beliriyor. Yardım Ederseniz Sevinirim Acil. Alın Birde Örnek Resim:
  3. serkan18

Nokia 6300'da Büyük Harf Nasıl Yazarım?

Nokia 6300'da İlk Harf Büyük Diğerleri Küçük Oluyor Hepsini Nasıl Büyük Yazarım?
  4. serkan18

Minecraft 1.7.2 Hatası Lütfen Yardım :( !!!

Ben Minecraft 1.7.2 Yükledim. Gayet İyi Çalışıyor. Single Player vb. Şeyler Oynanıyor. Ama Bir Servere Girmeye Çalıştığımda İse Internal Exception:Java.io.IOException:Varolan Bir Bağlantı Uzaktaki Bir Ana Makine Tarafından Zorla Kapatıldı. Yazıyor. Edit: Arkadaşlar Çözüm Bilmiyorsanız Eğer...
  5. serkan18

Arkadaşlar İçerdeki Modun İsmini Söleyebilirmisiniz ?

Arkadaşlar BFChickenGamers'da ve birçok Kanalda Gördüm Videolarda Bişeyin Yapımını Direk Gösteriyor Örnek:Bir Eşyaya Tıkladığında Nası Yapıldığını Gösteriyor ?
  6. serkan18

U-Craft'ın özür dilerimligi

U-Craft'a Sakın Girmeyin Çünkü Adminleri özür dilerimdir. Benim 851 Lvl SkyBlock Adam Vardı. Ben Ada İçin 400 K Para Harcadım. 3.5 Saat Boyunca Ugrastım 4 5 Stack Diamond Block 100 'Lerce Malzemem Gitti. Sonraki Gün Oyuna Girdim. SkyBlock Adam Kaybolmuş. Siz Bu Hataya Düşmeyin.Bu U-Craft Minecraft...
  7. serkan18

MineCraft 1.2.5 e geri dönme

1.ilk olarak minecraft 1.2.5 indiriyoruz. 2.sonra 1.2.5 i kuruyoruz. 3.başlat'a tıklayıp ordan çalıştıra tıklıyoruz. 4.çalıştıra %appdata% yazıyoruz. 5.%appdata% yazdıktan sonra ordaki .minecraft dosyasına giriyoruz. 6.sonra bin dosyasına giriyoruz. 7.bin dosyasının içindeki herşeyi...