Arama sonuçlarınız

1. A

Assassins Creed Skin isteği

Merhaba assassins creed revelationsdaki ezio skin yaparmısınız ancak kıyafeti beyaz değil gri olcak şimdiden teşekkürler
  2. A

Minecraft İnşaat Yarışması Başlıyo!

yaw ödül yok bir şey yok ne yarayacak ki
  3. A

TNT MAP

sanki mc tl kasmak için yapılmış gibiii ? ?
  4. A

SoruCraft | Professional Yapım | Zekana Güveniyorsan Gel Görelim | Tek Kişilik

yaklaşık 4-5 aydır oynamıyorum oyunu ve şaşırtıcı bir şekilde : 10/10 10/10 10/10 kanıtıda var buyrun:
  5. A

Lordar Usta Mc Map Ekibi Tekrar Oluşturuluyor!

konumu tam olarak okumadınız herhalde bakın ne demişim: "Şimdi redstone dan iyi anlayanlar bir harita yapıcak,flat dediğimiz dümdüz harita olacak,yaptıkları eserleri gösterecek,tabela ile isimlerini söyleyecek ve en önemlisi!redstone devrelerinin üstünü cam ile kaplayacak ve bizde göreceğiz. "
  6. A

Lordar Usta Mc Map Ekibi Tekrar Oluşturuluyor!

Sayın Arkadaşlarım.2012 Eylül Aylarında Bir Konu Açmıştım Map Ekibi Yapıyorum Diye.Daha Sonra Okul Nedeniyle Bilgisayarımı Kaldırmıştım,Bugün Geri Kurduk.Ve Gördümki Benim Ekibim Dağılmış.Yeniden Oluşturacağım.Şimdi anıl öz adlı bir arkadaşımızı ekibime aldım.ama daha eksiklerimiz var.Öncelikle...
  7. A

Map Ekibi Yaratıyorum,Lütfen Katılın.

Tr_Minecraft_Tr Ekibimize Alınmıştır.Alımlar Bitmiştir Beyler Belki 5-6 Hafta Sonra Alımları Tekrar Açarız.İhtiyacımız Olursa Tabi. İlk Mapımızın Yapımına Başladık.Adı İse:İnsan Katili Zombiler Bölüm 1 Adventure..
  8. A

senaryo İşini Ben Yapıyorum :D Ama,Bir Builder Daha Arıyoruz.Gerçekten Gönüllüysen Alabiliriz.
  9. A

Skydaz Otomatik Minecraft Mod Yapma Sitesi

bu siteyi bilmeyen pro mine'cılar ölsün :D
  10. A

1 kişi daha alacağız ve map başlıcak ..
  11. A

map'a başlamadık ekip topluyoruz daha
  12. A

realkiss ve karabuk,yapabildiklerinizi bir düz map'a yapıp bana atın. böyle alıcam.
  13. A

Rütbeler

bunu yazarken sende post kasmış oldun.
  14. A

CTRL + V

"wtru" Bunu Kopyalamışım Za :DGaliba Windows 7'ye Bişeyler Eklemek İçin Kod Yazarken Oldu D:
  15. A

2 Adet Minecarft Çekilişi Endergamingtr (bakmadan Geçme)

çekiliş bitti beyler konu kilit please.
  16. A

Rütbeler

bu rütbeyi bi yerden ayarlıyoduk imza ayarlarının kenarında yazıyodu önceden rütbe değiştir diye.o'radan değiştiriyoduk ama artık yok..
  17. A

12 Modlu Minecraft (Bakamdan Geçme sayıya hiç bakma)

şehir üretiyor.sonrada şehrin koordinatlarını veriyor.map'ın heryeri dolmuyor.koordinatlardaki yerlerde 7-8 bina oluşturuyor.
  18. A

Beyler Waypoint'lere Gıcık Oldum.Yardım Edin.

menuye nasıl gircem
  19. A

Portal 1 Map Yapım asaması

ama ben 1.2.5 kullanıyorum bizim suçumuz ne?:cry:
  20. A

Portal 1 Map Yapım asaması

iyi şanslar.bu arada 1.2.5 'e uyumlu olsun mod :D
  21. A

Özür Konusu - Closery [Yunus Emre]

bende şöyle zannettim: özür dilerim beyler admine tecavüz ettim.şu an çok pişmanım felan :D
  22. A

Beyler Waypoint'lere Gıcık Oldum.Yardım Edin.

Arkadaşlar Reis Minimap 1.2.5 İndirdim.Oynuyorum Bi Waypoint Ekleyesim Geldi.Ekledim Evimin Yanına.İyi Hoş.Ama Başka Map Açtığımda Waypoint Hala Duruyor.Bundan Şikayetçi Değilim Ama Ne Yaparsam Yapayım Bir Türlü Silemedim Waypoint'i.Nasıl Silinecek Bana Detaylı Bir Şekilde Açıklarmısınız?
  23. A

skydazda görmüştüm düz duvara dizme modunu ;)
  24. A

http://www.skydaz.com/walledcity-generator-installer-for-minecraft-1-1/ bi bakmalısın ben kullanıyorum harika mod. bide redstone'u düz duvara dizebilme vardı o modu indir ;)
  25. A

Mod istek

link geldi taze taze: http://www.mediafire.com/?5p455w6643erquz