Arama sonuçlarınız

1. Brooker

Grafiker arayanlar

Sunucusuna logo, afis vs. hazirlatmak isteyen arkadaslara grafik yapabilirim.
  2. Brooker

VIP hakkinda.

VIP satin alma sayfasina girdim tum VIP lerin dolar uzerinden satildigini gordum. Bunun sebebi aciklanabilir mi? TL dururken dolar uzerinden satis yapmanizdaki sebep nedir? ha bir de burdan bildireyim ingilizcede buyuk "i" harfi yoktur vip konusunda buyuk i falan kullanilmis.
  3. Brooker

(Anlatım) Sunucu tanıtımı nasıl yapılır?

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda sizlere "Minecraft Sunucuları" bölümüne nasıl güzel bir tanıtım yapabileceğinizi anlatacağım. Bu anlatımı sizlerin gereksiz yere uyarı almamanız için, bizim de boş yere uğraşmamamız için yapıyorum. İsterseniz başlayalım. İlk konuşacağımız nokta konu başlığı. Konu...
  4. Brooker

(İstek) Sunucu tanıtımları hakkında

Öncelikle selamlar. Son zamanlarda server tanıtımları saçma sapan mesajlarla ve konularla doldu. Bi' server tanıtımı açan 5-10 tane hesap açarak konusuna "OO HELAL KARDEŞ SÜPER SERVER GÜNCEL +" yazmaya başladı. Sizden istediğim server tanıtımı yapabilmek veya server tanıtımlarına mesaj atabilmek...
  5. Brooker

Title nasıl kullanılır?

NE İŞE YARAR: Bu komut ile oyun penceresinin tam ortasına yazı yazdırabilirsiniz. NASIL YAPILIR: Öncelikle gereken eşyaları belirtelim. Komut bloğunu almak için "/give <isminiz> command_block" yazabilirsiniz. Peki bu eşyaları nasıl kullanacağız? Aşağıda verdiğim gibi düzeneğinizi kurun. Peki...
  6. Brooker

OphionTR logged in.

*buraya tanıtım logosu gelecek* Selam beyler, adım Altan, foruma 3 yıldır kayıtlıyım (evet bazı yöneticilerden daha eskiyim), skype adresim crank.ftw. Oyundaki rumuzum genellikle "brotherZ, brthrs, rafinha" olmuştur. Komikli şakalar yaparım (). Beni tanıyanlar aşağıdan yer tutabilirse...
  7. Brooker

[Bulundu] Profesyonel Mimar Arıyorum.

Evet baylar, başlıkta da belirttiğim gibi profesyonel bir mimar arıyorum. Kendine güvenen, mimarlık yeteneğini geliştirmiş olan arkadaşlar skype adresime ulaşabilirler. Yalnız, eğer sunucumuzda mimar olmak istiyorsanız, yapılarınızı kanıtlamanız gerekmektedir. Yaptığınız yapıların resimlerini de...
  8. Brooker

Kırılan blok gelmiyor.

Bende şöyle bir sorun var; Sunucuyu açtığımda arkadaşım giriyor ancak bir şey kırmaya çalıştığında kırılıyor yalnız kırılan blok gelmiyor, kendime çekiyorum, bu sefer de bende çekti gözüküyor ama o yanıma gelmiyor. Cevaplarınızı bekliyorum Teşekkürler.
  9. Brooker

Minecraft açılmıyor.

Böyle birşeyler oluyor işte, giriş yapamıyorum falan filan. Yardım lütfen.