Arama sonuçlarınız

1. E

Minecraft PubgTR (34.65.202.229)

Merhaba Arkadaşlar. Bugün sizlere minecraft pubg serverimi tanıtacağım. Öncelikle server bilgileri: Sunucuda 5GB Ram vardır 6 Aylık ücreti ödenmiştir ip adresi: 34.65.202.229 Spawn: Evet arkadaşlar spawn bölgesi. Evin içinde 2 tane NPC bulunmaktadır. Play NPC'sine sağ tıklarsanız eğer...
  2. E

Pubg Minecraft Sunucusu

Arkadaşlar pubg serverimi test etmek için birkaç kişi gerekiyor sunucuya gelirmisiniz ? ip adresi: 34.65.202.229
  3. E

Minecraft Pubg Sunucumu Test ediyorum gelirmisiniz

Pubg minecraft sunucumu test ediyorum. Oyunun başlaması için oyuncular gerekiyor : sunucu ip adresi: 34.65.202.229
  4. E

Yöneticiler arıyorum

Server 1 aydan uzun süredir açık daha 7 ayı var. İlgilenemediğimden dolayı yöneticiler arıyorum. Sunucu adresi: 34.65.202.229 Discord: ext4#8884
  5. E

Acil Yardımcılar

Merhaba arkadaşlar. Yabancılarda çok tutulan GriferGames sunucusunu Türkiye'de açmayı planlıyorum. Ancak tek başıma düzenlemeye zamanım yetmiyor. Duvardaki tabelaları Türkçeye çevirecek yardımcılar arıyorum. Ayrıca birkaç plugini birlikte düzenleyeceğimiz kişilerde gerekiyor. Bana bu konuda...
  6. E

Yöneticiler arıyorum

YÖNETİCİ ALIMLARI İPTAL Oyuncu olarak oynamak isteyen gelsin: ip: 34.65.202.229
  7. E

Sunucu Yönetimi Alınacaktır

Yeni sunucu açtım. 1 yıllik parasıni odedim. 7/24 sunucudur. Sunucu adresi: 185.31.40.88:10000 Sunucunun pluginleri kuruludur ancam map yapilacaktir. Bu sürec esnasında moderatorler secilecektir. Sunucuya gercek anlamda emek verecek kisiler ariyorum. Detay icin sunucuya gelebilir veya mesaj...