Arama sonuçlarınız

1. iMunTu

METROYUN | Mimar ve Rehber alımı.

Selamlar, METROYUN ekibi olarak, 2 Mimar ve 2 Rehber almaya karar verdik. Öncelikle genel şartlarımızı söyleyelim; - Türkçe kurallarına uymanız gerekmektedir (imla vs.) - Oyunculara, yetkililere saygılı olmak zorundasınız - Genel komutları bilmesi gerekmektedir - Yaş sınırımız +15'tir Diğer...
  2. iMunTu

minerise.batihost.net Acil Builder ve rehber alımları!

minerise.batihost.net Hemen gel dostum. Bize güvenilir adam gibi builder ve rehber lazım. İşini garanti mi etmek istiyorsun? Minerise | Mimar alımı | Rehber alımı konumuza göz atıp form doldurman ile eğer her şey tutarsa sunucumuzda atılma imkanın olmaz! Hemen gel ! minerise.batihost.net
  3. iMunTu

MineRise | Rehber Alımları | Mimar Alımları

MineRise Sunucumuza Mimar ve Rehber e gereksinimiz vardır. İlk önce form doldurulmalısınız. İsminiz : Yaş : Ne zamandır Minecraft oynuyorsunuz? : Discordunuz? : Mikrofonunuz Bulunmaktamı ? : Bilgileriniz ? (Uzun olmalıdır, Bildiğiniz içinizi dökün) : Rehber için : (Rehber) Ne zamandır Rehber...
  4. iMunTu

MineRise | Rehber Alımları

Başvuru Formu : Ad: Soyad: Aktifliğiniz (Saat): Komut Bilginiz (Düşük-Orta-Yüksek): MineRise.Batihost.Net
  5. iMunTu

YÖNETICI ALIMI

16 YAŞ VE ÜSTÜ ARKADAŞLAR ARANIYOR ÇOLUK ÇOCUKLA UĞRAŞAMAM. ÖZELE GELSIN BAŞVURU YAPMAK ISTEYEN.
  6. iMunTu

KILITLI KONU

KONU KILIT
  7. iMunTu

WeAreCat | Yetkili Alımı (MOD,Rehber,Mimar)

Selam forum.gamer takipçileri. Bu konuda " wearecat.batihost.net " serverimizin alımlarının açık olduğunu belirtmek istedik. Büyük bir yetkili açığımız var ve bu açığı kapatmamız gerekiyor. ALIM FORMU : AD SOYAD : YAŞ : TECRÜBE : ISTEDIĞINIZ YETKI :
  8. iMunTu

WeAreCat | Pluginer Alımı (+16)

Hepinize selamlar millet, sunucumuza bir pluginer arıyoruz. Bu işleri ben yapıyordum fakat annemin hastalığı , ona bakma zorunluluğumdan ve bu durumun bende psikolojik olarak etki etmesi yüzünden bu işe fazla vakit ayıramıyorum. OPSkyblock Plugin Paketi yapabilecek bir arkadaş arıyoruz. Bazı...
  9. iMunTu

Teamspeak - DDoS Protection | TR-EU-EN | [ ODANI AÇ TAKIL ]

[/URL] Herkese merhaba arkadaşlar, westley gaming olarak teamspeak sunucusu alma kararı aldık. Oda açımı tamamen ücretsiz bir şekilde olacaktır. Klanlara kalıcı oda açıyoruz, klanı olan kişiler Destek Odası / Support Odasına gidip yetkili birisini beklemesi gerekmektedir. SUNUCULARIMIZ -...