Arama sonuçlarınız

1. facvar

Bungegord Yardım

Merhaba Arkadaşlar Survival Sunucu Acacagım Bungecord da hata olustu yardım edecek usta birileri varmıdır SKYPE: facvar98 ismim ali
  2. facvar

mc Sunucu Site yardım destek

Arkadaşlar Batıhosttan Site Aldım sunucuma bağlamada hata oluşuyor(websend) yardım edecek birileri varmıdır skypem : facvar98 skripter alımı vardır sunucuma skype geliniz : facvar98
  3. facvar

Skripter Alımı

+14 Usta Bir Skripter Arıyorum Alıntı Skript verecek kısıler hıc mesaj atmasın bana usta kısıler lazım skype : facvar98 bekliyorum
  4. facvar

Ücretli Map Yapanlar Konuya

Arkadaşlar survival sunucu için map yaptıracagım ücret i verilecektir acil skype gelebilirlermi skype:Facvar98
  5. facvar

Moderatör alımı

Skript,Kodlama ve Pluginlerden anlayan moderator alımı yapılacaktır Web site yapmayı bılen varsa daha ıyı olur :) skypem facvar988
  6. facvar

Usta Builderler Acil Konuya

Usta Builderim diyenler acil skype gelebilirmi skype:facvar98
  7. facvar

Acil Builder,Moderatör Aranır

serverime warplar,spawn için için acil buildi iyi olan builderler,moderatörler aranır skypeden ekleyin skype:facvar98
  8. facvar

İyi Bir Sunucu Fikri Olanlar Okusun

Beyler Elimde 50 kişilik boşta sunucu var nitradodan alınmıs guzel sunucu fikri olup acamayanlar skype eklesın ucretsiz kursun sunucuyu :) not:p panel -filezila verilecektir sunucu onlıne sayısına göre her turlu desteği yapacagım güzel sunucu kurmak isteyip kuramayanlar skype geli skype:facvar98
  9. facvar

Beyler Serverime Alım Olacaktır (Acill)

1 tane builder(acil lazım) 2 reklamcı 2 Rehber 1 Sktripter(minigames v.b anlasın) Kendı Ekipimle İyi Bir Survival Server Kuracağım skypem:facvar98 yaşım:18 başvuru formu :) ad soyat daha önce yapti resim yas skype basvuru ne kadar onlıne oldugu
  10. facvar

Play.DarkFears.Net Açıldı Survival Keyfi Yaşamak İsteyenler Buraya

Play.DarkFears.Net HAYATTA KALMAK ZOR ################################# <Play.DarkFears- Play.DarkFears © 2015-2016 > ################################# || Server IP :play.DarkFears.Net|| || Web : Play.DarkFears.Net(YAKINDA AKTİF OLACAKTIR|| || Sürüm :1.7.2|| || Kapasite : 50 SLOT - 16GB...