Arama sonuçlarınız

1. Yusuf_Berk

konu kapalıdır

konu kapalıdır
  2. Yusuf_Berk

!!! KONU KAPANDI !!!

!!! KONU KAPANMIŞTIR !!!
  3. Yusuf_Berk

Plows Production - İçinizdeki Oyuncuyu Keşif Edin...

Merhaba Arkadaşlar Bu Konuda Sizlere Minecraft Film Projelerimizi GerçekLeştirmek İçin Bir Ekip Kurduk Şu An 4 Kişiyiz ve Bu Konuda Bir Alım Yapacağız... Ekibe Katılıp Filmlerde Oynamak İçin Bu Konuya Bir Göz Atın... Ekip İçeriği Ekipte hiçbir Şekilde Ayrımcılık Yoktur. Sadece Sizler Ekibe...
  4. Yusuf_Berk

Plows Films - Minecraft Film Ekibi !!! Bir Uğra

Merhaba Sevgili Arkadaşlar Ben ThePlows Kanalından Yusuf. Bu Gün Minecraft Film ve Dizileri Çekmek İçin Ekip Topluyorum... HAKKIMIZDA Ben ve Kanal Arkdaşım Senaryo Yazmaya Başladık Ve Minecraft Filmlerine İlgimiz Arttı. Server ve Modlar Sayesinde Denemeler Yaptık. Stüdyo Server ve Daha Fazlası...
  5. Yusuf_Berk

Arnacton Mod Paketi Hazır !!! Hemen İndirin !! Mod Pack By. Me :)

Merhaba Sevgili Arkadaşlar Ben Yusuf Bu Gün Sizler İçin Devasa Bir Mod Paketi Hazırladım Umarım Beğenirsiniz... Mod Paketi Hikayesi Bu Mod Paketi Eski Bir krallık Da Oynamak İçin Var Nasıl Desem ? Eski Bir Krallıkta Survival Olarak Hakimiyet Kurmaya Çalışıyorsunuz Ve bu Mod Paketi İle... Mod...
  6. Yusuf_Berk

Beyler Yardım Bi Göz Atın !!!

Merhaba Sevigli Arkdaşlar Sizden Bir İsteğim Olacak Lütfen Camera Studio Mod Nasıl Kurulur Ve Kullanılır Bilen Varsa Sölesin ....
  7. Yusuf_Berk

Film İçin Ekip Topluyorum !!!

Merhaba Sevigli Arkdaşlar ben Yusuf Berk Bu Gün Bu Konuyu Oluşturma Sebebim Kanalım İçin birçok Hazırladığım Minecraft Dizi Ve Film Projelerinden Birini gerçekleştirmek İçin Bir Ekip Topluyorum... ---------------------------> ?? ; Ekibe Katılmak İsteyenler ; 1- Skypeden Ulaşsın ( Skype'm ...
  8. Yusuf_Berk

ThePlows - Bir GözAtın

Herkese Merhaba Sevgili Minecraft Oyuncuları ; Bugün Sizlere Kanalımı Tanıtacağım... ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->>> Kanalım ThePlows ...
  9. Yusuf_Berk

Minecraft Bayrak Çalışması - Deadly City Promo Banner

http://www.planetminecraft.com/banner/minecraft-deadly-city-promo/ Yukardaki Linke Tıklayarak Minecraft 1.8 X Sürümlerine Eklenen Banner (Bayrak) Çalışmam Gayet Güzel Oldu Bir Göz Atın Give Kodu ( Minecraft Alma Kodu ) /give @p minecraft:banner 1 0...
  10. Yusuf_Berk

Minecraft - Bedava Kanal Resmi Hazırlanır !!!

Kanalınıza Özel Skinli Cinema 4D Aracılığıyla Minecraft Kanal Profil Resmi Yapılır Üstelik Ücretsiz. Tek Yapmanız Gereken Alttaki Linke Tıklayıp Formu Doldurmak ... http://goo.gl/forms/KLzkv9i6KQ Örnek Profil Fotoğrafları ; 2. Hemen Formu Doldurun Ve Profil Fotosunu Kapın Not : Bu...