Arama sonuçlarınız

1. SariKafaHD

[ISTEK] Yetkili Menüsü?!

Arkadaşlar /yetkilimenu yazdığında 3 slotluk bir menü açılacak ve menüde şunlar olacak Kullanıcı Özellikleri - Server Özellikleri - Kişisel Özellikler. Sizden istediğim 2 şey var. Birincisi bu 3 şeyden birine tıklayınca yeni bir menü açılsın , ikincisi banlama itemine tıklandığında bize 10...
  2. SariKafaHD

[İstek] Yere Düşen İtem?

Arkadaşlar pvp serverimizde market var. Şöyle olsun istiyorum adamın envanterinde elmas kılıç , elmas set olursa yere düşsün.
  3. SariKafaHD

[ISTEK] Yetkililerin Serverde Durması

Arkadaşlar bir yetkili.sw yetkisine sahip olan yetkililer /yetkilistats yazdığında 24 saatin kaç saatinde , dakikasında serverde olduğunu göstersin istiyorum. Her 24 saatte sıfırlansın. yani günlük olsun. Acil lazım arkadaşlar , bekliyorum.Yardımcı olacak kimse yokmu?+Güncel.
  4. SariKafaHD

HuysuzPvP 7/24 Lagsız Anti Hack!

HuysuzPvP Serverimiz açıldı! 7/24 Ekibimizle , Muhteşem Mapimizle Sizleri Bekliyoruz! --> Kapsamlı Büyük Bir PvP Arenası. -->İlgili Adminler. -->No Hack Sistemi -->Build ve Plugin Ekibine Sahip Kapsamlı Bir Ekip. Serverimizin IP'si : huysuzpvp.minecraft.to
  5. SariKafaHD

Ban Stats (İstek)

Arkadaşlar /banstats yazdığımızda adminlerimizin kaç insan banladığını göstermesini istiyorum. Bir yetkili "tempban" komudunu girdiğinde banstats'a bir sayı eklensin ne kadar adam banlarsa o kadar sayı olsun. Örneğin 10 adam banladı 10 olarak orda yazsın sayı. Bekliyorum Arkadaşlar.. Acilen...
  6. SariKafaHD

Anti Hack? /Sorular/

Arkadaşlar bugün girdiğim bir ünlü bir pvp serverinde bir şeye rastladım. Kodlamayı denedim ancak çuvalladım. Sizlere sormak istiyorum. Öncelikle bir adam ile savaşa girdiğimizde yerin biraz altına bir npc spawnlanıyor. Eğer biz dönüp bu npcye vurursak Kill Auradan 7 günlük ban yiyoruz. Birde...
  7. SariKafaHD

Bir değerden bir değeri çıkarmak

Arkadaşlar ben stats plugini kodluyorum ve sıralama olacak /stats felan ayarlı fakat sıralam çok zor. Yani ölüm sayısından öldürme sayısını çıkartacak sonucu ./stats'daki sıralamaya yazacak. Bunun kodlarını verir misiniz? Bu arada /stats ayarlı ben sadece çıkarma işlemini soruyorum.
  8. SariKafaHD

Random Disguise [Skript] - [Soru - Yardım]

Arkadaşlar bir kaç pvp serverinde gördüm. Adamlar iDisguise plugini ile skripti birleştirmişler. Mantık ; 100 tane isim listesi yapmış adam. Kafasına göre isimler. /rd yazdığında bu 100 isimden birini seçiyor seni ona dönüştürüyor ve /nick seçilenisim komudunu uyguluyor. Bunun kodlarını...
  9. SariKafaHD

Minecraft Nick Önerileriniz

Arkadaşlar premium'un nickini değiştireceğim. Güzel isimler önerir misiniz?
  10. SariKafaHD

[Soru] Kapı Açılma-Kapanma

Arkadaşlar ben 3x3 kapılar yapıyorum renkli camlarla. /wmbaslat yazdiğimda bu kapıların açılmasını istiyorum. Nasıl yapabilirim? /wmbitir Yazdiğimdada kapanmasını.
  11. SariKafaHD

[Soru] Skript Kodları

Arkadaşlar ben pvp serverler için skript kodları yazıyorum. Fakat bunları server sahiplerinin göremememisini istiyorum kodları. Şifreleme yada farklı bir şey var mı?
  12. SariKafaHD

Teleport Sistemi

Arkadaşlar şöyle bir şey istiyorum kodları unuttum. /isinlaolustur kodunu yazdığımızda bulunduğumuz bloğu kaydedecek. /mwbaslat dediğimizde rastgele bir oyuncuyu bu bloğa çekecek. Yardım bekliyorum.
  13. SariKafaHD

Işınlanma Skript [Soru - Yardım]

Işınlanma skripti istiyorum arkadaşlar yazabilecek varsa çok iyi olur. Mantık ; Arkadaşlar /isinlaolustur1 , /isinlaolustur2 , /isinlaolustur3 , /isinlaolustur4. Biz bu kodları yazdığımızda durduğumuz bloğu kaydedicek. Ve biz /isinlabaslat dediğimizde 1-2-3-4 bütün bu isinlaolustur...
  14. SariKafaHD

Proje [İsim ve Skript]

Arkadaşlar ben bir proje yapmayı düşünüyorum. Çok zorlamayacak oyunun bir amacı olacak. Fikirlerinizi söyler misiniz? Bu arada Skript ile yapılabilecek şeyler olsun çok zor fikirler vermeyin. Örnek fikirler ; Bayrak savaşı Kale savaşı Diamond toplama Klasik olarak şeyler değilde yeni şeyler...
  15. SariKafaHD

Skript - Plugin [Soru]

Arkadaşlar ben skript yazıyorum. Fakat artık eclipse'den normal pluginler yazmak istiyorum. Bunun bir dersi varmıdır? Skriptle aynı dildemi ? Bir anlatır mısınız? Soru 1 : Dersleri varmı? Linki? Soru 2 : Skriptle aynı şekildemi yazılır?
  16. SariKafaHD

PvPLevel Skripti

Mantık basit her bir adam öldürdüğünüzde size "&cLevel Stars" adında bir nether star itemi verecektir. Eğer 5 tane yıldızının varsa sizin levelinize 1 ekliyor. /level yazarakta diğer insanların ve kendinizin levelini görebilirsiniz.
  17. SariKafaHD

[Soru] Report Sistemi

Arkadaşlar bir skript üzerine çalışıyorum. Adam ./report nick sebep yazdığında bu kişi reportlanıyor ve belirlediğimiz bir perm ile ./reportgor yazdığımızda report edilen kişi sebebi ve kimin ettiği görünsün istiyorum. Şimdiden teşekkürler