Arama sonuçlarınız

1. O

TartarusCraft Kaliteli reklamcılarını arıyor

Merhaba arkadaşlar ben TartarusCraft Yetkililerinden Okan. Serverimiz yeni açılmıştır. Reklamcılarla katılım sayımızı arttırıp serveri geliştirmeyi planlıyoruz *Reklamcı Alım Forumu: Ad: Soyad: Yaş: Daha önce toplam kaç serverde reklamcı olarak çalıştığınız kaç server var: Arkadaş çevreniz iyimi...
  2. O

Yaz Başlıyor Asıl Faction Şimdi Açılıyor

TartarusCraft server ip : 104.155.24.78 Merhaba arkadaşlar ben TartarusCraft yetkililerinden Okan. Bu gün size yeni açılan TartarusCraft ı tanıtacağım. TartarusCraft çok eğlenceli ve güzel bir faction serverdir. Sadece kendisi eğlenceli değil içindeki yetkililerde eğlencelidir. Ve sizide...
  3. O

DarkBlood Server Ekibi Toplanıyor

Merhaba arkadaşlar ben Okan. Ben bir arkadaşla bir fikir buldum. Madem yeteneğimiz var niye kullanmıyalım bu yeteneği dedik. Bunun sonucunda DarkBlood Server ekibini topluyoruz. Bu server ekibinde bize en iyi olduğunuz bölümü söyleyeceksiniz. Bizde size verdiğimiz forumla sizi alıp...
  4. O

SoNTeaM Geri dönüyor

Merhaba arkadaşlar ben SoNOkaN SoNTeaM başkan yardımcısıyım . Biz minecraft ta büyük bir clandık . Tabi sonradan bu clan dağıldı şimdi tekrar daha iyi bir ekip topluyoruz ve SoNTeaM ı canlandırıyoruz. Size verdiğim forumu doldurup skype adresine atıp sizde clanımızın ayrılmaz bir parçası...