Arama sonuçlarınız

1. EnchantedAA

Kişiliklerimiz ve Tavırlarımız.

..................................
  2. EnchantedAA

ROBLOX - Tanıtım

Merhaba insanoğlu,ben Enchanted Aranızda bazılarınız bilir dünyada "Roblox" diye bir oyun var ve bedava:ayran:Bu oyun legolardan oluşuyor.Bazılarımızın "lego-pixel" takıntısı var. Bir laf vardır bilir misiniz? "Kitabı kapağına göre yargılama" Her neyse,oyunumuzda herkes kendi haritasını...
  3. EnchantedAA

Yapacağım mod paketi hakkında?

Merhaba insanoğlu,ben Enchanted! Bildiğiniz gibi oyuna ve foruma tekrardan başladım.Bir "Fun Modpack" yapmayı düşünüyorum.Fakat ben yokken yeni versiyonlar ve yeni modlar çıktı.Bu durumda benden daha bilgili birisi lazımdı ve bende hemen size başvurdum ^^ 1.Soru: Hangi versiyona göre...
  4. EnchantedAA

Terraria Evcil Tavşan Kolayca Almak?

Merhabalar,ben Enchanted Bildiğiniz üzere Terraria da birçok tane evcil yaratık-hayvan (pet) var.Sizlere yeni karakter oluşturur oluşturmaz nasıl evcil tavşan elde edeceğinizi gösterdim.İyi seyirler dilerim. Videoyu izlemek istemeyenler için yazılı anlatım : 1.Adım: Başlat menüsüne girip...
  5. EnchantedAA

Steam Gizli Rozet?? (100 XP)

Herkese merhabalar,3 gün önce açtığım bir kanalda yayınlamış olduğum gizli rozet videomu sizlere göstermek istedim.Rozet 100 XP verir ve alımı oldukça kolaydır.İyi seyirler ve iyi deneyimler dilerim... Videoyu seyretmek istemeyenler için yazılı anlatım; 1.Adım: Herhangi bir tarayıcı ile Google...
  6. EnchantedAA

Enchanted is back c:

Merhaba insanoğlu,ben Enchanted! Uzun bir aradan sonra tekrardan aranızdayım.Neden bırakmıştım? Tabii ki de Okul yüzünden değil Minecraft'a biraz ara vermiştim.Tekrardan başladım ve "Neden buraya da başlamayayım?" dedim c: Ben kimim? Oyun oynamayı seven,Terrariaya bayılan ve...
  7. EnchantedAA

Warframe yardımcı olabilicek birisi lazım :(

Merhabalar,son günlerde warframe'a başladım ama biraz acemiyim.Bir problemle karşılaştım.Bir tane görevde bana bir kalıp verdiler bir kaç değerli metal ve polimer demeti istiyor bunları merkurde falan çıkıyor iye biliyorum fakat diğer gezegenlere giremiyorum sadece dünyada oynuyorum.Bana...
  8. EnchantedAA

Terraria da doğduğum yer O.o

Herkese merhabalar,terrariada yeni bir dünya kurdum ve Flying Island'da doğdum...Sonra chestten dangerous starfury aldım =D
  9. EnchantedAA

Legend of Re-birth Mod Pack V4

Herkese merhabalar,biliyorsunuz benim bir mod paketi serim var.Bu mod paketi serisinin 4. versiyonu. Artık benim demem yanlış olur çünkü bir takım kurdum. @KadirBerk @tutkusina @EnchantedAA -Legend Team -61 Mod -1.7.10 Optifine Not Enough Items Damage Indicators Adventure Backpack Aqua...
  10. EnchantedAA

Minecraft vs. Terraria Rap Battle

Herkese merhabalar,bu konumda benim bulduğum bir videoyu size göstereceğim. Sizce hangisi ?
  11. EnchantedAA

Benimle Oynar mısın ? Terraria

Merhabalar,beraber terraria oynamak isteyen varsa Skype = enchantedaa Bundan önce bir konu açmıştım ama admin yorum yazdıktan sonra gördü ve konuyu taşıdı ve bu sefer kimse görmedi -,- Benim konumu taşımaktansa gitsin küfürbaz kullanıcıyla uğraşsın -,-
  12. EnchantedAA

Terraria oynamak isteyen ??

Herkese merhabalar,benimle beraber Terraria oynamak isteyenler varsa Skype'tan eklesin. Fakat konuşmayacağız. Hamachi = Terraria Enchanted 123 Skype = EnchantedAA
  13. EnchantedAA

Herkes masaüstünün resmini atsın =)

Okumanız var herhalde ? ^^ NOT = Evet bu isim benim kanalımın ismi bunu reklam olsun diye yapmıyorum.
  14. EnchantedAA

Anime Önerisi ??

Herkese merhabalar,bir kaç gün önce animeye başladım (aslında pokemon,yu-gi-oh "izlemişti") ilk olarak gittim 07-Ghost adlı animeyi seçtim, çokta beğendim fakat...25. bölüme geldim ve 2. sezonun olmadığını fark ettim ve bunun kaç yıldır gelemdiğini öğrendim =( O an çok üzüldüm dergisini indirdim...
  15. EnchantedAA

Android Oyun Önerileri

Herkese merhabalar,bu konumda sizlere size bir kaç Android oyunu önereceğim. Arkadaşlar arada sırada güncelleyeceğim o yüzden takip edin =) 1-Dragon Hills Bu oyunumuzda bir kız var ve kulede sıkışmış,bir kaç şovalye geliyor ve parayı çalıp gidiyorlar.Sonra bu kız sinirleniyor ve ejderha ile...
  16. EnchantedAA

Legend of .... Mod paketleri hakkında!

Merhaba,biliyorsunuz benim bir mod paketi serim var...Bazılarınız ilgilenmiyor olsada aranızdan ilgilenenler odluğunu biliyorum. Uzun zamandır yeni versiyonu gelmedi çünkü faction serverde oynamaya başladım.Her neyse bugün kendimi banlattırdım zaten =3 Bu mod paketi hakkında bana yardım etmek...
  17. EnchantedAA

Kendimi yeniden tanıtıyorum...

Herkese merhabalar,aslında kim olduğum belli oluyor ama düşünün biraz. Kendimden fazla bahsetmek istemiyorum ama bir kaç bilgi vereceğim. Ben bir gün içerisinde genelde bilgisayar oynar,dışarıda arkadaşlarla oynar ve ödevimi yaparım.Bilgisayarda yaptığım şeylerin bir çoğu ; Minecraft Oynamak...
  18. EnchantedAA

Berbat ismim :C

Arkadaşlar berbat bir ismim var :C Bunu değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim.Adminler yardımcı olurlar mı ?
  19. EnchantedAA

Oyun Önerileri...

Herkese merhabalar,benim eski forumum da böyle bir konum vardı. Bu konuda size bir kaç oyun önereceğim. Oyunu anlatan küçük anlatımlar yazacağım =) Oyunumuza bazı kişiler minecraft ve dayz karışımı diyor.Çünkü oyun karelerden ve hayatta kalmaya çalışıyoruz.Oyunda çeşit çeşit...
  20. EnchantedAA

Bu videoları izledikten sonra bazı şeylerin farkına varıcaksınız.

Dediğim gibi bu videoları izleyince daha olgun olacaksınız. Yardımseverlik Ön Yargı
  21. EnchantedAA

Legend of Moon Mod Pack V3

Herkese merhabalar,mod paketi serimin 3. paketi ile karşınızdayım. Geceleri oyun çok zorlaşıyor o yüzden il bir kaç gün maden toplamak ve ev yapmak için geçirin. Yün bulursanız daha kolay tabii. 1.7.10 Versiyon 50 Mod Link eklenmiştir!
  22. EnchantedAA

Legend of Swords Mod Pack V2

Herkese merhabalar,mod paketi serimin ikinci paketi ile karşınızdayım. Bu mod paketini kılıca dayalı olmasını istedim. 1.7.10 Versiyon 43 Mod Bu mod sayesinde kasmadan oynayabilirsiniz. Bu mod sayesinde eşyaların nasıl yapıldığını öğrenebilir ve nelerde kullanıldığını öğrenebilirsiniz...
  23. EnchantedAA

Legend of Fox Mod Pack - 1.7.10 V1

Merhabalar,ben bir mod paketi yapmaya karar verdim ve sizlere paylaşıyorum. Versiyon 1.7.10 37 Mod Bu mod sayesinde kasmadan oynayabilrisiniz. Bu mod sayesinde eşyaların ve blokların yapımına bakabilirsiniz. Bu mod sayesinde mobların canlarını öğrenebilirsiniz. Bu mod oyununuza kuleler...
  24. EnchantedAA

İnternetim ile sorunlar =(

Öncelikle merhabalar nerdeyse 4-5 aydır internetim gidip gidip geliyor ve son günlerde sıklaşmaya başladı.Oyun oynarken durmadan herkes donuyor ve bir süre sonra oyundan atıyor...Düzgün oyun oynayamıyorum ve TTNET kullanıyorum.TTNET Müşteri Hizmetlerini aradık fakat bağlantı kopuk dediler ve...
  25. EnchantedAA

Kayıt Aygıtlarında Mikrofon Yok... =(

Kayıt Aygıtları bölümünde Mikrofon bulunmuyor oysa ki mikrofon takılı... Bu sorunu nasıl çözebilirim ?? Şimdiden teşekkürler...