Arama sonuçlarınız

1. CrazyKiller07

Play.Pucket.Net } PucketNW --} Creative , Faction , HungerGames , SkyBlock , KitPvP , Lobi

İp Adresimiz: play.pucket.net Şu Anda Serverimizde 229 Kişi Bulunmaktadır. her şey Tam Bir Sen Eksiksin RAM 72GB'ta Yukseldi --> HER SUNUCU =12 GB RAM ! 64 GB DDR3 bellekler! 64 GB ve DDR3 bellek teknolojisiyle desteklenen sunucumuz tüm oyuncularımıza yüksek performans vermeyi hedefliyor...
  2. CrazyKiller07

Yeni sunucu açtım ben girebiliyorum ama userler girerken bir hata veriyor ayrıntı içeride !

Arkadaşlar kısa bir süre önce bir server açtım girdim herşeyi bitirdim ancak oyuncular giremedi İşte şu hatayı veriyor Your UUID is being fetched.Please try again in a few Seconds Çözümünü Bulana Serverimde MegaVip vericem...
  3. CrazyKiller07

{--} ICEMC {--} Kafa Düşürme / Kit PvP / MiniGames / Boss / Lapis / Event / Hergun +30 Oyuncu !

-----[ ICEMC ]----- Merhaba Size Yeni Açılan Serverimiz Olan ICEMC'Yi Tanıtmaya Geldim. IP Adresimiz ==> ICEMC.Nitrado.Net Öncelikle Server 50 Kişilik 8 GB Ram'a Sahiptir. Ve Günlük En Az +30 Oyuncu Girmektedir. Serverimizde Boss / Kafa Düşürme / Lapis / KitPvP / Lapis / MiniGames Ve Event...
  4. CrazyKiller07

SimpleVIPPerks Plugininde Komut Kullanmada Beklememe

Arkadaşlar SaklıOyuncu Adlı Bir Sunucuda Kısa Süre Önce Bir UltraVip Aldım. Ve bir şey Farkettim. /VipStr /Vipspd /Vipreg /vipdig /superjump Gibi komutları hiç beklemeden açabiliyordum. Ancak Bunu kendi serverimde yapamadım Lütfen yardım edin bunu nasıl yapacağımı bana anlatırsanız memnun olurum :)