Arama sonuçlarınız

1. K

Minecraft oynamak isteyen içeri

Merhaba ben Kerem yaşım 13 canım sıkılıyo benle Minecraft oynacak kişi veya kişiler arıyorum ama şartlarım var: 1.Serveri o kuracak aslında bende kurabilirim de sorun olabiliyor 2.Skype olacak(Çok zorunlu değil ama olursa daha süper olur) 3.Küfür etmeyecek fazla %15-%20 4.Son şart olarak yaşı...
  2. K

Benimle Oynar Mısın ??

Benimle Her türlü MİNECRAFT oynicak adam aranır!! Her türlü minecraft derken gerçekten hexxit,tekkit,server,map falan filan her türlü minecraft oynarım... Ama küfür etmiyecek!! Etcek deee :D az yani cıvığını çıkarmadan Her neyse bi de +11,5 olcak :D Bu şartlara uyan özelden... Yaş:12,5=13...
  3. K

Minecraft Hack Slash Mine BEYAZ EKRAN!!!!!!!

ARKADAŞLAR, hack slash mine'nı açıyorum tm orası sonra harita oluşturmaya geliyorum normalde save falan yazması gerekirken hiçbir şey yazmıyor ve snra BEYAZ EKRAN açılıryor ne kadar beklediysem de açılmadı.HELP MEE!!! YARDIM ETSİN BİRİ ACİLL!!!!!
  4. K

||Benimle Adventure Oynicak Adam Aranir|| ||Oynicak Adam Wanted!!||

Merhaba Ben Kerem. Benim Adventure map oynicak küfür eden ama az eden birisini arıyorum. 12-13 yaşlarında kişi aranır. Ama skypesız oynicaz çünkü mic bozuk bu arada serveri de o kurcak ben bir sorun var bundan dolayı açamıyorum :( :( bu şartlara uyabilen özelden yazsın !!!
  5. K

||Benimle oynar mısın ??|| ||Yaş sınırı yok!||

Benimle survival oynayacak,minecraftı iyi bilen, ihanet etmiyecek kişi aranır... Ancak 2 şartım var: 1. Serveri o kuracak bazı sorunlardan dolayı kuramıyorum 2. Skype'sız oynamak istiyorum mikrafon bozuk :D Not: Yapabilirseniz lütfennnnnn, hamahisiz olsun...
  6. K

Survival oynamak isteyen ??

Arkadaşlar benle survival oynayacak var mı?? Benle survival oynamak isteyen serveri kursun özelden atsin hamachili hamachisiz fark etmez...