Arama sonuçlarınız

1. WarMan123

Arkadaşlar Benimle Oynarmısınz ??? (Survival)

IP:37.187.158.175:410 Yarın açıcam
  2. WarMan123

2 Admin 1 Builder

Merhabalar Serverimiz 4 kişilik (Yarın 42 Kişilik Olucak) 2 Admin 1 Builder İsteyen Servimize Girsin ip 5.62.126.162:12400
  3. WarMan123

Promc.nitrado.net Alım Var

asdasdasd
  4. WarMan123

Steam Oyunu Warface yi bilen varsa Türk Sunucusuna girsin Oynayalım ??

Warfaceyi bilenler Buraya Türk Sunucusuna Girinde Eğlenelim Biraz
  5. WarMan123

Aok [Anlamı Olmayan Konu] İçeri

Bu Konu Eğlenmek amağlı bir konu Burda Caps , video , anime vb şeyler paylaşabilirsiniz Kurallar Kural YOK Ancak Küfürde yok
  6. WarMan123

Arkadaşlar Minecraft 1.7.9 da skinler gözükmüyor napmalıyım ??

Minecraft 1.7.9 da skinim gözükmüyor serverlerde gıcık oluyorum oysa skinli ama gözükmüyor Napmalıyım ??
  7. WarMan123

Konuyu Sildim :)

Konuyus Sildim :)
  8. WarMan123

Arkadaşlar minecraft linkini verirmisiniz ???

Arkadaşlar LÜTFEN mc linki bilen varsa verebilrmi ???? [İLK Bİ TARAMA YAPTINI ANTİVİRÜSLE]
  9. WarMan123

HayatMC 3 Builder Alımı

Merhaba Arkadaşlar Ben Nocht2001 3 Builder Alıcaz Yapmalarını istediğimide yazıyım arkadaşlar güzel bir spawn bir şehir yapmalarını istiyoruz apartman villa vb Girmekiçin Builder Form: Ad: Skype: Kaç kez Builder Oldunuz: Kaç saat açıksın: Birkaç Resim: Kaç Yıldır MC Oynuyorsun: Eklicen bir şey...
  10. WarMan123

KuzeyHolmes Faction Server Alımları DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN İÇERİ

Arkadaşlar Alımlar İçin Mutlaka skype lazım [Yaş Sınırı Yok] Admin Alımı Adın : Skypen : MCyi kaç yıldır oynuyorsun : Kaç Saat Açıksın [4 saat öncesi kabulet edilmez !] Set,wg bilgin Plugin Bilginiz 5 plugin ve hepsinden 2 komut : Resimler : Builder Adın : Skypen MCyi kaç yıldır oynuyorsun...
  11. WarMan123

KuzeyHolmes Faction Server Alımları DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN İÇERİ

Arkadaşlar Alımlar İçin Mutlaka skype lazım [Yaş Sınırı Yok] Admin Alımı Adın : Skypen : MCyi kaç yıldır oynuyorsun : Kaç Saat Açıksın [4 saat öncesi kabulet edilmez !] Set,wg bilgin Plugin Bilginiz 5 plugin ve hepsinden 2 komut : Resimler : Builder Adın : Skypen MCyi kaç yıldır oynuyorsun ...
  12. WarMan123

KuzeyHolmes Yeni Açıldı Alımları ile Sizlerle

Builder Formu Skype Wg Bilgin Set Bilgin Kaç Yıldır Mc oysnuyorsun ? Eğer Serverlerde Builder olduysan bir kaç resim ? [etkiler ve yalan söylemeyin !] [Builderlği güzel olan Admine geçebilir] Rehber Formu Kaç Saat Açıksın Kaç Serverde rehber oldun Bildiğin bir kaç şey Nasıl 1.7.2 yapcaz...
  13. WarMan123

Admin + op verilir gift code alınır

DarkCraftTR.nitrado.net de admin + op vericem sizde bana gift code vericeksiniz Bu konuda düşünen varsa PM atsın gift code 30 günlük felan olsun önemli deil çalışsın yeter
  14. WarMan123

MekanSzLarcraft.nitrado.net 1.7.2 Alımlar VAR!!!!! İçeri İçeri İçeri

Merhaba Arkadaşlar Tam Olarak 2 Rehber 2 Reklamcı 1 Builder 1 Mod Alımı var İP: MEkanSzLarcraf.nitrado.net
  15. WarMan123

Minecraftı nerden indirebilirim

Merhaba arkadaşlar ben minecraftı sildim tekrar indircem acaba nerden indirebilirim
  16. WarMan123

FetihCraft Rezilliğiii !

Merhaba arkadaşlar ben SkythekidRS . FetihCrafta girdim güzel emek server ama herkes biribirine dalıyo evler yapıyoz kırıyolar.Eğer beni bir forum yetkilisi dinliyosa hakkımı geri isterim