Arama sonuçlarınız

1. A

Multiverse-core ve sorularim olcakti.

Multiverse-core nin worlds.yml dosyasini açiyorum plotworld bölümüne getiriyorum pvpyi false yapiyorum servere rest atiyorum tekrar aciliyo sonra pvp : true gözüküyor sorun nedir bilen varsa yazabilirmi bide serverimde bir bug var örnek bir şey ektigimizde üstünde ziplatigimizda ekin kayboluyor...
  2. A

MCTRGaming 1.7.2 Faction Görev&PvP&Ekonomi&mcMMO&TNT TEKRAR KARSİNİZDAYİZ

IP Adresi : FactionMCTR.nitrado.net 3D Sunucu Haritası : www.mctrgaming.com [şu an KAPALİ ACİLACAKTİR] Site Adresimiz : www.mctrgaming.com (SUAN KAPALİ ACİLACAKTİR] Herkese merhaba, Amacımız Türkiye'ye gerçek faction deneyimini yaşatmaktır.Biz bunun için dünya genelindeki kendini kanıtlamış...
  3. A

Factions plugini lazım

Ayarlı Factions plugini lazim atacak varmi
  4. A

MagnuMWorld (Cubeworld) Açıldı

Cube World serverimizi açmış bulunmaktayız şu an hiçbir şey bilmiyorum beklerim ben magnumcraftin sahibi adrenalin MagnuMWorld ip : 87.98.131.216 Herkesi Bekleriz Güzel Bir Hilesiz Oyun istiyorum
  5. A

parayla rütbe atlama plugini lazım acil arkadaşalr

selam arkadaşlar bana parayla rütbe atlama plugiin lazim groupmanager deki gibi Örnek : Oyuncu 0 Örnek 2 : Uzmanoyuncu 20000 Örnek3 : Builder 100000 böle parayla oto rütbe atlatacak plugin lazim paylaşandan allah razı olsun iyi günler.