Arama sonuçlarınız

1. ByAwesome123

Buyuk Proje GhostGamer68

Yiğit Fatih Kılıç-**********-Turquality-GhostGamer68 Adlı Çok Büyük YouTube Kanallarının Nitrado Sponsorluğunda Olacak Büyük Server A Builder Arıyoruz.Cidden İyi Ve Yetenekliysen Ne Duruyorsun Başvuru Formunu Doldur Sana Ulaşalım Ve Büyük Projemizin İçinde Yer Al. Ad: Yaş: Tecrübe Ve...
  2. ByAwesome123

Forun İçinde Plugin Satabileceğim Bir Konu Açsam?

Plugin Paketleri Stabilecegim bir konu acsam?Peki Nereye?
  3. ByAwesome123

Reklam Bildirimleri

Reklam yapacaksiniz diye sürekli yeni bir bildirim.Yok "Hala korsan mısın?".Reklam için cidden saçma bir yol.Zaten harikaydınız,neden böpe bir şaçmalık girşiminde bulundunuz.Affedersiniz ama fikirlerimi belirmek zorundaydım.
  4. ByAwesome123

Pluginer,Builder Ve Daha Önca sv isleten BirAsistan Arıyoruz

Pluginer ve Builder gibi yetkililere ihtiyacımız var.Daha önce Nitrado/AxiTR gibi firmalarda server sahibi olan ama EN AZ 5 AY SERVER ACIKKALMIŞ VE GUNLUK 30 KİSİ GELİYORSA SKYPE:byawe123
  5. ByAwesome123

Server ve Moderatör Alımları

Şu "Bizimle Çalışmak İstermisiniz?"i artık kaldırsanız. Hayır,hem gereksiz.Umarım bir yetkili ilgilenir.Aynı zamanda sunucunuz için cidden sağlam başvuruları kabul etmediniz.Yaklaşık 5-6 kişi cidden iyi başvurular yaptı.Umarım bunları hakaret olarak algılamazsiniz.
  6. ByAwesome123

Profesyonel Builder İçin İçeriiii

Selam, serverında alım mı var? Birini mi arıyorsun? Tek Ve En Doğru Adrestesin. Adım:Eren Yaş:16 Tecrübe: Plugin bilgim oldukça fazla ve Minecraft adlı oyunu Beta sürümünden beri oynuyorum. Daha önce 3 Moderatörlük 2 Adminlik 3 Rehber Ve Builder Ve 2 Reklamcılık görevlerini üstlendim. 2 tanede...
  7. ByAwesome123

Builder,Rehber,Mod veya Admin

Selam, serverında alım mı var? Birini mi arıyorsun? Tek Ve En Doğru Adrestesin. Adım:Eren Yaş:16 Tecrübe: Plugin bilgim oldukça fazla ve Minecraft adlı oyunu Beta sürümünden beri oynuyorum. Daha önce 3 Moderatörlük 2 Adminlik 3 Rehber Ve Builder Ve 2 Reklamcılık görevlerini üstlendim. 2 tanede...