Arama sonuçlarınız

1. gurdal22

TheLegend v5.7 [1.1.9] Plugin Paketi (Güncel Linkler)

-------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------...
  2. gurdal22

//||\\ [SonCraft] //||\\ [Faction-PvP] //||\\ [ 1.7.2 - 1.7.5] //||\\ [İp: Play.SonCraft.com] //||\\

KOPYALANA BİLİR İP:Play.SonCraft.com
  3. gurdal22

hub server yardim

Arkadaşlar ben hub server kudum ama bi sikintim var mesela 4 tane serverim var 1.lobiserver 2.Faction 3.skyblock ben oyuna girdim ve Faction gittim Faction oyundan ciktim oyuna girdigimde factondan devam mi eder yoksa lobbiden mi baslar Faction devam ediyosa Faction oyundan ciksa bile ginede...
  4. gurdal22

ShadowTr / 1.7.4 / İP: ShadowTr.Nitrado.Net

(KOPYALANA BİLİR) İP:ShadowTr.Nitrado.Net
  5. gurdal22

forumda server ip reklamı açamıyorum

iyi günler benim minecraftta bi serverim var hub serer olduğu halde hub server bölümünde reklam veremiyorum lütffen yardım edin hatta daha önceden faction diye bi reklam açmıştım ama artık hub servere çevirdim o yüzdenmi o yüzdense o reklamı silermisiniz hub serverde reklamı yapıyorum hemde...
  6. gurdal22

survival games pligini sorumu

Beyler arenayi yapiyorum hersey hazirliyorum. / sg setlobby de yapiyorm fakan ginede olen oyuncular arenanin icinde kaliyor acil yardim
  7. gurdal22

server birlestirme

Benim 1 tane hanger games serverim var ben kendi Faction Server imden bu server e geçişi nasio yapa bilirim
  8. gurdal22

Minecraft Server Log Hattası

Satır 311: [00:42:38] [Server thread/WARN]: Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded? Running 4967ms behind, skipping 99 tick(s) Satır 309: [00:42:38] [Server thread/WARN]: * MISSING 175(DOUBLE_PLANT / IGN_PASSABLE) Satır 308: [00:42:38] [Server thread/WARN]: *...
  9. gurdal22

Plotme world de ölümü nasıl kapatıcam

arkadaşlar serverimdi warp arsalarda yani plotword olan map de ölüm açık yanlış anlamayın pvp kapalı ama bir yerden düşünce ölüyorlar bunu nasıl kapatıcam acil yardım
  10. gurdal22

vip market nasil yapabilirim ?

Arkadaşlar bi çok şey denedim olmadı sadece viplerin gire bildiği ve tpa nin kapalı olduğu sadece viplerin gire bildiği bir vip marketti nasil yaparin bana bu konuyu cevaplayarak yada skype:gurdal222 den ulaşa bilirsiniz şimdiden teşekkür.