Arama sonuçlarınız

1. Loretta

minecraft'a girmiyo

Exception in thread "main" joptsimple.OptionArgumentConversionException: Cannot convert argument 'igh' of option ['height'] to class java.lang.Integer at joptsimple.AbstractOptionSpec.convertWith(AbstractOptionSpec.java:94) at...
  2. Loretta

Minigame'e girince skin kayboluyor

Arkadaşlarya niye NİYYEEE bi günde sorunsuz oynasam başımı kesicem! Bu seferde angi servera girsem premium - crack fark etmez HER SÜRÜMDE ne zaman minigames e girsem skin gidiyor ve bir daha gelmyr. Premium um varmı çaresi yok oyunu sil kur yok bilmemne kabul etmiyorum adam gibi şeyler yazın
  3. Loretta

Optifine ile Giremiyorum

Merhaba arkadaşlar. Önceki sorunumun çözümünü formatta buldum. Tam sevinirken Optifine ile girmeye çalıştım ve bu hatayı verdi: ---- Minecraft Crash Report ---- // I blame Dinnerbone. Time: 16.08.2014 23:57 Description: Registering texture bqx: Unable to fit...
  4. Loretta

Play'e basınca oyunu açmama sorunu

/!\Öncelikle cevap yazacaklar için duyrulur; İnternetteki çözümleri denedim. Olmadı diye buraya konu açıyorum. Lütfen farklı bir çözüm yolu varsa onu yazın. /!\ Benim sorunum muhtemelen beni sınamak için oluşan bir sorun. Minecraft'ım orjinal. Oyuna basıyorum, versiyonu seçiyorum ve "Play"...
  5. Loretta

opengl sorunu

minecraftta bir crash report aldım opengl ile ilgili güncellersem sorun düzelirmiş yani 2.1 sürümüne güncellemem gerekiyor ama nasıl yapacağımı bilmiyorum şimdiden teşekkürler
  6. Loretta

Crash report :D

Artık o kadar alıştım ki şu crash reportlara gülüyorum resmen :D şimdide bu hata : ---- Minecraft Crash Report ---- // Ouch. That hurt :( Time: 09.06.2014 19:20 Description: Registering texture bpq: Unable to fit: mcpatcher/ctm/clay/185 - size: 256x256 - Maybe try a lowerresolution...
  7. Loretta

Acil :/

Ablamla birlikte Minecraft oynamaya çalışıyoruz, Yerel Ağ ile oyun açıyoruz (iki bilgisayardada denedim) bütün anlatılanların aynısıyla hemde. Ama böyle bir hata çıkarıyor; İki bilgisayarda da Yerel Ağ açmayı denedik hangi bilgisayrda yerel ağ açmadıysak onda böyle bir hata verdi. Ablamın...
  8. Loretta

Crash Report?

Minecraft'ta portlu server kurmaya çalışıyorum (Hamachisiz) Bu hatayı veriyor: ---- Minecraft Crash Report ---- // Everything's going to plan. No, really, that was supposed to happen. Time: 19.05.2014 13:06 Description: Exception in server tick loop java.net.UnknownHostException...
  9. Loretta

ÇOK ACİL :(

İlk önce Premium'um bugün (5 dk önce) skin değiştirmek için sitesinde giriş yapmaya çalıştım her zamanki gibi olmadı, hatalı girmiişsiniz filan dedi sonra şifre resetleme yaptım 2 dk önceki şiifremle girmeye çalıştım yine aynı hatayı verdi? premiumu kasım ayında (7 ay önce) aldım lütfen...
  10. Loretta

Minecraft Kasmaya Başladı?

Öncelikle Minecraft orjinal 1.7.9 oynuyorum. Oyun bir iki gün önce her şeyi maksimum ayar x64 texture packle 0 laglıydı ama sonra bir şey oldu, grafikleri hızlı vs. yaptım ama kasması geçmedi ayrıca minecraft launcher da ram veremiyorum, 2 gb veya 3 gb ram vermek istiyorum play diyorum error...
  11. Loretta

Acil yardım minecraft çok kasıyor!

Biliyorum daha önceden açıldı bu konu ama kimsenin sorunu arkadaşımınkiyle aynı değil. Bende kasma sorunu yok ama ben bu konuyu arkadaşım için açıyorum. ilk önce pc özelliklerini vericem; 1 gb ram 1.60 hz intel r atom işlemci 32 bit işletim sistemi 1 gb ekran kartı ekran kartı güncel, optifine...
  12. Loretta

☆1.7.2] Poteyto Craft [poteytocraft.nitrado.net]

☁Poteyto Craft Factions Server 1.7.2 Açıldı! Server'da 18 adet warp bulunmaktadır. VIP satışları mevcuttur. Özellikleri; Gerektiğinde /fly komutu Renkli yazı yazma Vip Hammadde Enchli Eşya Özel Saygı Özel İtemlar Ve daha birçok şey... Alımlar Var; Reklamcı Moderatör Kısa zaman aralıklarıyla bol...