Arama sonuçlarınız

1. savasarabacii

Minecraft SkyBlock Haritası & + Challange Board

Minecraft'ta yaptıgım skyblock haritasını sizlere sunuyorum. Hamachi ve Multiplayer oynayacaklar : CommandBlock : true Map'in yapimcisi @savasarabacii 'dir . Yani benim haritam :D Linki unutmuşum kusura bakmayın . : https://www.mediafire.com/?4pdsvvhxju5010s
  2. savasarabacii

Dead Prison 2 & Türkçe Çeviri

Orjinal ve çevrilmemiş hali : Tıkla Resimler ; Linkler : Saygılarımı sunarım.
  3. savasarabacii

Minecraft Gamemode1'i Engellemek # CommandBlock

@GamesFT arkadaşımızın rehberinden yararlanarak yapılan video.
  4. savasarabacii

1.8 Snapshot

Arkadaşlar linkini bulamadım ama. Mojangın sitesinde gördüm 14w02c felan linkini atabilecek varmı ?
  5. savasarabacii

mobArena v1.0 & " Moblarla dövüşmeye HAZIR olun. "

Merhabalar ; Map'im ile karşınızdayım. İyi oyunlar dilerim. Chest'teki itemleri alıp ench basabilirsiniz . RESİMLER --İç Taraf --Özel Moblara Bak Guşbakışı :
  6. savasarabacii

Minecraft & 1.7.2 & MineShafter Kullanımı

Arkaplana müzik veremedim. Mikrofon bozuldu. Ama yinede yapamayan arkadaşlar için : Yorum yokmu :(
  7. savasarabacii

parKour ! | İlk Parkur Map'im.

Spawn Area : Genel : herkes yorumlarını paylaşırsa sevinirim . Link : TIK !
  8. savasarabacii

FML'de hata alıyorum .

Arkadaşlar lib'ler tamam. sıkıntı yok ancak yinede hata veriyor. ForgeModLoader-client-0 içi : 2013-11-02 17:48:25 [INFO] [ForgeModLoader] Forge Mod Loader version 5.2.23.737 for Minecraft 1.5.2 loading 2013-11-02 17:48:25 [INFO] [ForgeModLoader] Java is Java HotSpot(TM) Client VM, version...