Arama sonuçlarınız

1. F

Foruma Neler Oluyor?

Merhaba arkadaşlar , Forumu bazen yenilediğimde, forum böyle oluyor ; Bunun sebebi nedir arkadaşlar ? (İnternet hızıyla alakası yok..)
  2. F

Minecraft 10 Milyon Satış Rakamını Devirdi

Merhaba arkadaşlar Nisanın 4'ile birlikte Minecraft 10 Milyon satış rakamını devirdi 10 Milyon satış rakamı PC ve Mac Platformlarının toplamı olmak üzere tam tamına 10 Milyon sattı ve halada artmaya devam ediyor sizce 15 milyon veya 20 milyon satış rakamlarını devirebilicekmidir ?
  3. F

Köylüler Ile Ticaret Nasıl Yapılır?

Köylülerle ticaret yapmak için bir adet köylü bulmanız yeterlidir.Köylüler genellikle çölde bulunurlar.Ticaret yapacağınız köylünün üstüne sağ tıklayın. Sol taraf sizin vereceğiniz, sağ taraf sizin alacağınız ekipmandır.Her köylü farklı bir şey satar onun için diğer köylülerede bakmanız...
  4. F

Geçmişe Bir Göz Atalım ;)

MineCRAFT'ta nereden nereye ! :) Not ; Video alıntıdır.
  5. F

Minecraft - Steve Duvar Kağıdı

ALINTIDIR ARKADAŞLAR :)
  6. F

Minecraft Duvar Kağıdı - 2

7. F

Minecraft Duvar Kağıdı - 1

Merhabalar, internette bulduğum bazı güzel duvar kağıtlarını sizlerle paylaşmak istedim. ;) Masaüstü arkaplanınız yapabilirsiniz. Tam uyuşur ;)
  8. F

En Sevdiğiniz Şarkı ?

-Merhaba arkadaşlar, en sevdiğiniz şarkıyı yoruma yazarmısınız? Benim en sevdiğim şarkı ; Taylor Swift- 22
  9. F

#elektro Gitar Çalışmam! -

Yorumlarinizi Bekliyorum Arkadaşlar :)
  10. F

Diamond Set Pixel Art - İnşallah Beğenirsiniz :d#

Merhaba Arkadaşlar , diamond set pixel artı yapmak istiyordum, yaptım oldu :D Sizce nasıl olmuş arkadaşlar?
  11. F

Survival'ken Axicraft'ta Yaptığım Kale..

^ Kalenin ortasına yaptığım bayrak :sırıtmak: ----┘ Bayrağın üstünden görünüm [Arka Taraf] Yine bayrağın üstünden bi görünüş [Ön Taraf] Aşağıdaki stone bricklerin olduğu yer asansör. Nadir çalışıyodu ama süs olarak kullanıyoduk. Daha doğrusu bu adamların asansörü var desinler diye...
  12. F

İlk Kez Yaptığım Pixel Art, Iron Man Ve Bedrock

Evet beyler bayanlar, ilk pixel art yapımım. Pek güzel olmadı farkındayım ama geliştiriyorum. Umarım beğenirsiniz Evet tekrarlıyorum ilk kez böyle bir işe kalkıştım. umarım doğru yapmışımdır.
  13. F

Güzel Bir Spawn Alanı Çifte Dungeon Ve Minesheft Seedi! ;)

Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 2 tane dugeon var üstelik aynı yerdeler.Ve birde Minesheft üstelik spawn bölgeniz çok güzel bir yer ewet alan burası ve gördüğünüz gibi bir Canyon var :) şirin bir yer Evet bu dağ Dungeonların olduğu dağ spawn noktasından oyunu normale alarak...
  14. F

Kumun Altını Kırdığınızda, Kumun Düşmemesi Için Kullanılabilecek Bir Plugin Var Mı?

Merhaba arkadaslar, Serverimde bazı kişiler, kazıalanında kumla bug yapıyorlar. daha sonra bu kumları toplayıp satıyorlar. Adamlar kumun altına meşale koyuyorlar, daha sonra kırıyorlar , kırdıklarında kumların hepsi item olarak düşüyor. kumların dökülmemesini sağlayacak bir plugin var mı ? :/