Arama sonuçlarınız

1. ZeKiCanAYDIN

Değişik Bir Sorunla Karşılaştım

Ney yazikki Bütün Çabalarıma Rahmen Group Tag ları gelmiyor @InvisibleART
  2. ZeKiCanAYDIN

Play.OyunSireni.Com | 1.8.x | Aske Rütbei | Kasalar | Çıtır Eventi | Online Ödül |

Play.OyunSireni.Com OyunSireni.Com Ts3.OyunSireni.Com OyunSireni Nedir ? Kimdir ? Ne Amaçla Kurulmuştur Sorularına Yanıt verecek olursak , OyunSireni eskiden survival sunucu olarka açılmış , büyük oyuncu kitlelerine ulaşmış ve övgüler almış bir sunucudur .Uuzn bir ara ardından survival'daki...
  3. ZeKiCanAYDIN

COK BUYUK BİR SORUN VAR

[20:19:14 INFO]: [PlayerVaults] We didn't find an update! [20:19:14 INFO]: [Vault] No new version available [20:22:12 INFO]: UUID of player ZekiCanAYDIN is 3b5d10ca-2612-447c-afde-9381d6fd 31ae [20:22:12 INFO]: ZekiCanAYDIN[/78.185.86.24:49731] logged in with entity id 215 at...
  4. ZeKiCanAYDIN

lutfen konu kapansın

KONU KAPANSIN
  5. ZeKiCanAYDIN

server acik oldugu halde oyunda kapalı gozukuyor bu hatayı verıyor konsol

BU HATANIN ANLAMI NEY [12:36:03 WARN]: Ignoring unknown attribute 'generic.armorToughness' [12:36:03 WARN]: Ignoring unknown attribute 'generic.armorToughness' [12:36:03 WARN]: Ignoring unknown attribute 'generic.armorToughness' [12:36:03 WARN]: Ignoring unknown attribute...
  6. ZeKiCanAYDIN

MADDİ DESTEK VE SPONSOR

LEGEND OF OYUNSİRENİ PROJEMI HAYATA GECİRMEK İCİN SPONSOR VE MADDİ DESTEK YAPABILCEK ARKADASLAR ARIYORUM
  7. ZeKiCanAYDIN

YARDIM

Beyler Bir İstegim Var Sizden Mesala biri vip alıcak vip alınca tabelaya sag tıklcak onune spawner menusu cikcak iskelet zombi inek falan ve vip aldıgında o tabeladan 2 adet spawner alabilme hakkı olucak bole bı scrpt istiyorum
  8. ZeKiCanAYDIN

İSTEK COK ACIL

Sayın Skrıpt yazanlar sizden bir istegim var mesela vip oyuncı vip oyuncuya dalamıcak pvp kapalı olcak ama vip ultra vipe dalabilcek
  9. ZeKiCanAYDIN

BOMBA GİBİ GELIYORUZ SON DERECE DENEYIMLI EKIP ARIYORUM

SON DERECE DENEYİMLİ EKİP ARİYORUM PLUGİNER SCRİPTİER JAVA DEVELOPER MAPER ts90.nitrado.net:11950 skype: aadsas61_1 acil ulasın ts90.nitrado.net:11950
  10. ZeKiCanAYDIN

SUNUCUM İCİN SCRİPTER PLUGINER MİMAR ARIYORUM

SKYPE ADRESİM aadsas61_1 Basvurular burdan yada skypeden bas vura bılırsınız yas: oynama süreniz: alanınız:
  11. ZeKiCanAYDIN

NumberOne

Numberone adlı serverım yakında acılcask plugın paketı bıttı map yapıcak +17 ekip ariyorum SKYPE HESABIM: aadsas61ACİL OLARAK BEKLIYORUM
  12. ZeKiCanAYDIN

FallOutBoy Build Takimi

FallOutBoy Build Team FallOutBoy ADLI bir mimar ekibi kurulcak bu mimar ekibi sınırları zolucak ve biz bunu yaparız dıcek ole server maplari degil Bize Ciddi hirsli azimli çaliskan olgun kendıne guvenen KİŞİLER LAZIM YAS SİNİR +17 OLMASI SART TİR BU MAPLAR YAPİMİMİ SONUCU DEGERDİRİLİCEK VE...
  13. ZeKiCanAYDIN

FallOutBoy Buid Takimi

FallOutBoy ADLI bir mimar ekibi kurulcak bu mimar ekibi sınırları zolucak ve biz bunu yaparız dıcek ole server maplari degil Bize Ciddi hirsli azimli çaliskan olgun kendıne guvenen KİŞİLER LAZIM YAS SİNİR +17 OLMASI SART TİR BU MAPLAR YAPİMİMİ SONUCU DEGERDİRİLİCEK VE SONUN BİR SERVER...
  14. ZeKiCanAYDIN

FallOutBoy Buid Takimi

FallOutBoy ADLI bir mimar ekibi kurulcak bu mimar ekibi sınırları zolucak ve biz bunu yaparız dıcek ole server maplari degil Bize Ciddi hirsli azimli çaliskan olgun kendıne guvenen KİŞİLER LAZIM YAS SİNİR +17 OLMASI SART TİR BU MAPLAR YAPİMİMİ SONUCU DEGERDİRİLİCEK VE SONUN BİR SERVER...
  15. ZeKiCanAYDIN

Server Bakıma Alinmıstır Bazi Hatalardan dolayi yarin online k.b yin

############################### < TürkiyeSurvival PvP Krallığı > ############################### || Server IP : TurkiyeSurvival.nitrado.net|| || Sürüm : 1.7.2 || || Kapasite : 50 SLOT || || Kapanma Riski Yok || ############################### ---- Sunucuyu Açma Amacımız ---- Serveri Açma...
  16. ZeKiCanAYDIN

Minecraft build Grubu kuruyorum

Minecraft OLYMPUS BUİLD GRUBU KURUYORUM NİTRADO DAN 50 KISILIK 3 AYLIK SERVER ACTİM BU SERVERDE 25 KISI 30 AY BOYUNCA BUYUK BIR MAPA IMZA ATMAK BENLE CALISCAK DEGERLİ KISILER ARIYORUM SASRTLAR YAS: 16 YAS USTU TELEFON NUMARA : SKYPE: DE OLUR İLETİSİM skype: facebook:aadsas61 telefon: 05384720811
  17. ZeKiCanAYDIN

*HectorCraft* Full Survival Keyfı Sizi Bekliyor

Şöyle güzel bir Survival atmak ne zevkli olurdu değil mi? Bu günlerde güzel bir server bulmak zor. Hatta yok. Birçok server yabancı ve premium. Ama LegendOnline bu duruma bir çözüm olarak geldi ve Harika ekibiyle yanınızda Server İp : 137.117.128.25:3 Kisi Sayisi : 150 Yetkili`ler...
  18. ZeKiCanAYDIN

Serverime Plgunier builder rehber reklamci araniyor

Serverime Plgunier builder rehber reklamci araniyor forumdan mesaj atin
  19. ZeKiCanAYDIN

3 tane buildier alıcam

iletisim skype: facebook:aadsas61 bu skype he
  20. ZeKiCanAYDIN

AirCraft 7/24 Online Faction Server

İP:176.31.229.48:2764 *Serverin 4 ay'ı vardır sizin için 3 aya düşmeden uzatıyoruz. :) *100 Kişilik - > İnanmassanız görürsünüz Sınırsız kişi çekebiliyor **Sınırsız RAM - AxiTR Bilişim > Hepsi kendi pluginlerimiz. Sınırsız CPU - Otomatik yönetim - 0 LAG GARANTİSİ - Çok ilgili Adminler - 4...
  21. ZeKiCanAYDIN

İP:176.31.229.48:2764 *Serverin 4 ay'ı vardır sizin için 3 aya düşmeden uzatıyoruz. :) *100 Kişilik - > İnanmassanız görürsünüz Sınırsız kişi çekebiliyor **Sınırsız RAM - AxiTR Bilişim > Hepsi kendi pluginlerimiz. Sınırsız CPU - Otomatik yönetim - 0 LAG GARANTİSİ - Çok ilgili Adminler - 4...
  22. ZeKiCanAYDIN

23. ZeKiCanAYDIN

24. ZeKiCanAYDIN

25. ZeKiCanAYDIN