Arama sonuçlarınız

1. burakkk32

Minecraft Türk %100 Survival Açıldı!!!!!

Öncelikle İpimiz: minecraftturk.nitrado.net : minecraftturk.nitrado.net Evet Beyler Serverimiz Açılmıştır.Serverde Warp yoktur. Tamamen Klasik Survivaldir. Başlangıçta Demir Kazma Kürek Kılıç Çapa Balta Ve 25 Elma Veriyor.(Diceksiniz Survivalde Demir Ne alaka...
  2. burakkk32

Modla İlgili Sorun

Sa beyler benim serverim bazı modlari çalıştırıyor atiyorum mod klosörünü çalıştırıyor ama kimisinde crash report veriyor bunu nasil çözebilirim Olmayan Mod Bu : MinersDeluxe{2.2.2} [MinersDeluxe] (Miners-Deluxe-Mod-1.6.4.zip) ---- Minecraft Crash Report ---- // My bad. Time: 04.10.2013 21:10...
  3. burakkk32

acill!!!1!

Beyler Bana savaştan kaçınca itemlerin düştüğü pluginin ismini söylermisiniz çok acil Teşekkürler
  4. burakkk32

Soru!

Acaba bu yukarda sagdaki Para:MCTL ne ise yariyor?
  5. burakkk32

Düşme Hasarı Yardım Lütfen!!!!!!!

beyler düşme hasarını kaldırma kodu ney nolursunuz yardım lazım
  6. burakkk32

Hammadde Yardim!!

Beyler cogu serverde hammaddeden assa dusunce can gitmiyor bunu nasil yapariz birde çakmaktaşı ile yakmamayi soruyrum sizlere umarim bileniniz cikar nolursunz yardim edin!
  7. burakkk32

1.5.1 e uyumlu doku paketi lazimm!!

Beyler 1.5.1 atin nolursunuz yarim saatir bulamadim
  8. burakkk32

Lütfen Acil yardim beyler

Hammadde yerini yaptim ama icine moblar ve yaratiklar giryo bunu nasil engellicem detayli bir sekilde yazabilirseniz cok sevinirim Lütfen.wg attimdada hammaddeler kirilmiyor yardimm