Arama sonuçlarınız

1. minecraftbağımlısı

Minecraft Edit item nasıl yapılır?[DÜZGÜN CEVAP İSTİYORUM ÖNCEKİ KONULARDA ÇIKMAMIŞTI]

arkadaşlar edit item nasıl yapılır kılıcıma keskinlik 6 felan basmak istiyorum
  2. minecraftbağımlısı

Arkadaşlar ne olur bakın cok acil!!!!!!!!!(herobirine ama emin deilim) yemin ederim!

arkadaşlar basıma çok kötü bişi geldi bilen varsa sölesin 1-2 gündür hiç girmemiştim minecraft ın tek kişilik bölümüne barışcıl(pacefull)da oynuodum baktım benim stiwe acıkmış doyurdum 2 elma ile sonra evimden cıkıodum ki önümde yan yana iki kare yanlıslıkla düstüm bedlock a kadar düsvü ben bug...
  3. minecraftbağımlısı

mod kurmayı bilen bana yardım etsin çooook merak ediyom

mod kurmayı bilen anlatsın acillll!!!!!!!:cool::surprise:
  4. minecraftbağımlısı

crafting sorabilirsiniz hepsinin cevabı var textura pack yükleme,ve skin yüklee sorun söyliyim hepsi

fazla söze gerek yok sorun söyliyim TEXTURE PACK YÜKLEME ilk önce bi siteden texture pack ınızı indirin bu sitedede çok var tavsiyem soax farmer yanlış yazmış olabilirim çıkar .)indirin iste sonra minecraft a girin textura pack diye bi bölüm var orada bi tuş var basın bi dosya çıkcak masaüstüne...
  5. minecraftbağımlısı

elmas gıtlığı

arkadaşlar izlediğim videoda f3 teki kordinatlardany:15 e kadar kaz dendi elmasçıkarmış denedim 64 tane demir çıktı biraz altın çıktı 1.4.7 böle bişi var mı?:roflmao:
  6. minecraftbağımlısı

herobirine nedir? onun hakkında uydurduğum hikaye

herobirine(yanlış yazmış olabilirim)bu oyunu yapanın ölü kardeşidir bu oyunu yapan yani Notch bunu oyuna yüklemiştir özellikleri normal oyunun karakteridir yanlız gözleri beyazdır oyunda şöle bi söylenti var.bütün yaratıkları herobirine yapıyo yanlız bu bi söyleyiş oyuncular diyo bide garip bi...
  7. minecraftbağımlısı

minecraftta ağır hasarlı örs le örs ün farkı ne? 1.4.7

minecraftta ağır hasarlı örs le örs ün farkı ne? 1.4.7
  8. minecraftbağımlısı

minecrafttürkte nasıl ünvan alınır?

tamam bunu hepiniz biliyorsunuz.Ben yeni üye oldum yaklaşık 1 saat oldu ünvan nası alınır puan falan var biri anlatabilirmi?
  9. minecraftbağımlısı

arkadaşlar zincirli zırh neden yapılır??????

Arkadaşlar zincirli zırh nasıl yapılır?Galibalavda yüzdürüyomuş ben 1.4.7 de zombieler bazen zincir zırh giyiyor ben görüyom.