Arama sonuçlarınız

1. sercoan

Beyler Gene Ben Bir Şey Sorucam Sizlere Yardımcı Olrsanız Sevinirim :d

Ben yazin 16gb raylı iyi bir pc alicam onda serverimi yöneticem sizleride beklerim ve size sorum su bizim net 1mgb lag yaparmı ? lag neyden kaynaklanır? net hızından kaynaklanmaz değilmi kaynaklanmazsa super olucak hepiminiz beklerim o zaman
  2. sercoan

Yardım !!

Beyler benim server im var 1.5.2 Hamachiyi suan hamachi kaldırıcam benim serverim bukkit sw bana lazım olan shop plugini yani markette herkesin item alıp satabilecegi birde arsa plugini istiyorum arsa satmak ve almak icin ben denedim ama Eror verdi hep 1.5.2 de yardımcı olursanız sevinirim...
  3. sercoan

Yardım

Eskiden haritaları yüklerdim şimdi beceremiyorum biri anlatabilirmi lütfen :)
  4. sercoan

Yılbaşı Şenligi Modu 1.4.5

Evet arkadaşlar şimdi sizlere yılbaşı şenligi modunu tanıtıcam version:1.4.5 çok güzel bir moddur. Kar yagıyor her yer süslenmiş filan cümlerlerle anlatılamıyacak kadar güzel bir mod bence indirin :) saygılarımla ...
  5. sercoan

1.4.5 Too Many Items

Evet arkadaşlar 'Too Many İtemsi buldum (1.4.5)' isteyenler indirsin 100% denemiştir. şimdi yüklemeyi bilmeyenler için : http://www.youtube.com/watch?v=PD6u-7iif7Y burdan yüklemenin nasıl yapıldıgını izlersiniz. Zip=>
  6. sercoan

Acil Yardım Lütfen :)

Tale of Kingdoms modunu indirdim minecrafta attım meta ınf i sildim sonra attım textureye de attım o bölümünü oyuna girdim tek oyuncu survivalde ama krallik yoktu :(( nasıl yapamadım nerde hata yaptım ?? version 1.4.5 linki veriyim isterseniz bi siz deneyin. Yardım ederseniz sevinirim :) Link=>
  7. sercoan

Yeni başladım bir mod istiyorum :))

BÖYLE NORMAL OLUCAK Bİ KÖY OLUCAK KÖYDE İNSANLAR YAŞADIGI BİR KÖY YAPARMISINIZ :)) ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER