Arama sonuçlarınız

1. Wido

Merhaba arkadaşlar .

Benimle haxball oynarmısınız ? haxball flash player bir oyundur yuvarlak piyonları yöneterek topu karşı takımın kalesine atarsınız değişik haritalar ve formalar vardır ayrıca takım kurmak istiyorum ilgilenenler duvarıma yazsın http://haxball.com/
  2. Wido

Yeni Grup Açtım

Révona Arkadaşlar yeni bir grup açtım desteğinizi bekliyorum gruba katılırmısınız acaba ? https://forum.gamer.com.tr/grup/révona.682/group-detail
  3. Wido

USB Live OS [İşletim Sistemi]

arkadaşlar bildiğiniz usb live os varmı örneğin Slax Solydx Solydk ... türkçe olursa iyi olur
  4. Wido

VPS Server Almak İsteyenler Buraya !

Beyler benim vps serverim var bu aralar ugrasamıyorum bu ay 19 günü fln kaldı 5tl veren arkadaşa verecegim panelini isterseniz aylık 25tl yede süresini uzatabilrisiniz 2gb ram 3.30ghz xeon işlemci ftp ssh giriş sınırsız trafik almak isteyenler fb.com/8harun
  5. Wido

VPS Sunucum Var Neden Bu Kadar Kasıyor?

Sunucu özellikleri: 2048MB Ram 2,5 Ghz Xeon Cpu 10 GB HDD 200GB Trafik Türkiye Lokasyonlu Linux CentOS + Parell Pleks'li 32Bit Sunucu bu ve 1600MB Ram'i Minecraft'a birakiyorum geri kalanıda işletim sistemi harcasin diye boşta bırakıyorum.
  6. Wido

Beyler Bi El Atin Buraya

Herleze selam arkadaslar minecraft serverimoz var faction server ama biz bowspeelf tntrun deatchmatch gibi minigameslerin pluginlerini bilmiyoruz lobi giris gibi pluginler var ama bilmiyoruz biraz yardim edermisiniz acaba bu konuda
  7. Wido

Acil Yardımlazım

Arkadaşlar server mapımı yaptım bi mod vardı zeus diye açar açmaz spawn ın ordaydım patlatı ne yapmalıyım save dosyasından fln napablilirim kopyalayabilirmiyim acaba ? Cok acil lütfenn
  8. Wido

Server Para Kasma

arkdaşlar serverlar da yani faction wars larda fln lapis ten başka alternatif olarak nasıl kaar elde ediyoruz örn : dia block u dia ya cevirip satmak gibi
  9. Wido

Bedava Minecraft Gift Code !!!!

İçerik JusticeWhip tarafından kaldırıldı.
  10. Wido

Onboard Integral Ekran Kartı Opengl Sorunu Fix [çözümü]

Biraz araştırdım ve sorunun nasıl giderilidin buldum 1: başlat çalıştır ı açın yada windows tuşu + R ye basın 2: dxdiag yazın [Direct Tanı Aracı Sisteminizi öğrenmenize yardımcı olur.[Eğer daha önce hiç Tanım aracını açmadıysanız çıkan kutulara evet deyiniz burdan Ekran bölümüne basarak...
  11. Wido

Acil Yardım Lazım! ! !

KONU KAPANSIN BEYLER ÇÖZDÜM Bilgisayarım bozulmuştu bende eski pc yi kullanıyorum ama minecraft'ı açınca böyle oluyor Sistem Özelliklerim AsRock P4VM800 İntel Pentium 4 2.00 Ghz 512MB RAM (448 MB) 64 MB OnBoard Anakart Windows XP SP3 80 GB Harddisk On Board VIA/S3G UniChrome Pro IGP...