Arama sonuçlarınız

1. Tifanitifa

ssss

asdasdassadasasdsa
  2. Tifanitifa

ChestCommandGUİ Plugininden Anlayan Biri Lazım Skype T.erikfilen

ChestCommandGui Programından Anlıyosan skype ekle T.erikfilen
  3. Tifanitifa

ManicasCraft[1.7.x] / Faction Wars / Tabela Repair / Reklamci Alim /

|| ManicasCraft [1.7.X] Faction Wars || Server IP : 31.214.232.249 Server IP 2 : ManicasCraft.nitrado.net Reklamci Alimi İçin Skype T.erikfilen Yaş 15 veya Üstü Olmalıdır !! Biz Yeni Bir Serveriz Ama Sizin Önerileriniz ve Doğrultunuzda Kurulduğumuz İçin İyi Bir Başlangıç Olacağını Umit...
  4. Tifanitifa

Acil Pluginer Lazım

Acil Pluginer lazım pluginlerden anlıyan ve bilgisi olan 15 yaş üstü biri Skype T.erikfilen acil
  5. Tifanitifa

play.pucket.net - 1.7.x - 32GB- Faction- Skyblock - KitPvP - Survival - Creative - KitliHungerGames

play.pucket.net mc.pucket.net Sürüm : 1.7.x Kapasite : 300 Ram : 32 GB Site : www.pucket.net Server Sahipleri hcyware ercan_taner Bizim bu projeye başlama sebebimiz insanların en iyi serveri hakketiğine inanmamızdır. Tecrübeli , İlgili , Dürüst kadromuzla iyi veya kötü tecrübeler...
  6. Tifanitifa

MarkerCraft / Faction Wars / Markercraft.nitrado.net / Builder , Rehber , Reklamcı Alımı var /

############################### # MarkerCraft Faction Wars # ############################### # Alım İçin Tıkla # Durum : Beta - Açık # Server IP : Markercraft.nitrado.net - 31.214.232.219 # Sürüm : 1.7.x # Kapasite : 50 Slot [Artacak] # Kapanma Riski Yok # Serverimiz Henüz Betadadir...
  7. Tifanitifa

MarkerCraft / Faction Wars / Rehber Builder ve Reklamcı Alımı /

# MarkerCraft Sunucumuz İçin 2 Adet Builder 2 Adet Rehber 1 Adet Reklamci Alınacaktır. # Asıl Konu : MarkerCraft # Başvuru Formu : Rehber Ad : Soyad : Yaş [En Az 15] : Skype : Oyun Hakkında Bilgin : Kaç Yıldır Oynuyorsun : Oyuncularla Aran Nasıl : Builder Ad : Soyad : Yaş [En Az 15] ...
  8. Tifanitifa

Youtube Kanal Kuracam Bir Kişiye Daha İhtiyacım Var

Benimle beraber bu işe girişecek birin daha arıyom Yaş ortalaması : 14 ve üstü olursa sevinirim Ben 16 yaşındayım onuda söyliyeyim :D Skype : T.erikfilen Özeldende yazabilirsiniz gelecek kişi videoları o çekecek ve o yükliyecek böyle birini arıyorum ben tasarımları yapacam
  9. Tifanitifa

Benimle beraber yeni bir youtube kanalı kuracak birini arıyorum.

Kanalı beraber kuracağımız birini arıyorum. Yaş Sınırı 15 üstü Skype : T.erikfilen Gelecek kişi videoyu kendi çekecek . :D Tasarımları falanda ben halledecem
  10. Tifanitifa

Naked Craft 7/24 Faction Wars

Yetkili Alımlarımız : Rehber Reklamcı MOD Şuanlık sadece bunlardır. Server İP : 176.53.113.212:25563 Asıl Konu : https://forum.gamer.com.tr/konu/naked-craft-7-24-faction-wars.190797/
  11. Tifanitifa

Benimle Video Çekecek Birini Arıyorum

Video Çekecek Kişi ya 16 yada 15 yaşında olmak zorundadır. Videoları o çekecek Kanal düzenlemesi fotoğraf photoshop v.s bana ait İsteyen skype : landcoar2 Gelin konuşalım
  12. Tifanitifa

Benimle Video Çekecek Birini Arıyorum

Video Çekecek Kişi ya 16 yada 15 yaşında olmak zorundadır. Videoları o çekecek Kanal düzenlemesi fotoğraf photoshop v.s bana ait İsteyen skype : landcoar2 Gelin konuşalım
  13. Tifanitifa

Admin Mod Builder Olunur

3 Senelik Geçmişim var hertürlü kodu biliyom WG WE Full 4 kere server kurdum birçok kere yetki aldm skype : landcoar2
  14. Tifanitifa

NakedCraft Geri Dönüyor Map Yapmak İçin Bir Builder Ariyoruz. Server Acilinca Moderatör Olacaktır.

Skype fivelix ekleyin konusalim yas : 15 olacak !
  15. Tifanitifa

NakedCraft HungerGames Plugin PAketi Güzel Varsa Gel İçeri

Skype : landcoar2 hazir minecraftbukkit vereceksiniz hemen gelin sizi vip yapariz hungergamesde
  16. Tifanitifa

NakedCraft HungerGames Plugin PAketi Güzel Varsa Gel İçeri

Skype : landcoar2 hazir minecraftbukkit vereceksiniz hemen gelin sizi vip yapariz hungergamesde
  17. Tifanitifa

Serverimin Panelinden Baska Birinin Şifre Degisebilirmiyim

Dediğim gibi değişebilirmiyim panel web panel.
  18. Tifanitifa

Acillll

Serverin icinde Mapi yeniden Kurma varmi
  19. Tifanitifa

Tabela Kirma

Admine Tabela Kırma Yetkisini nasıl verecem.