Arama sonuçlarınız

1. lusken1

YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM

arkadaşlar ben oyunu açınca beyaz ekran çıkarak bunu diyor yardımcı olurmusunuz ---- Minecraft Crash Report ---- // Ouch. That hurt :( Time: 19.03.2016 18:05 Description: Initializing game org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated at...
  2. lusken1

Yeni Bir Hayat Için Içeri Üniversecraft 91.121.62.31:59

Evet Arkadaşlar Üniverse Craft Açılmıştır.Herkezi Bekleriz Lafı Uzatmadan Serveri Gösterim.Umamrım Beyenirsiniz. Arkadaşlar Resimleri Koyamadım Üzgünüm.Servere Girerek Serveri iyice gezebilirsiniz. İp 91.121.62.31:59
  3. lusken1

Extremeonline Açilldii Gelin Ve 7/24 Keyfi Yaşayin Adaletli Server! 188.132.205.226

ExtremeOnline Açıldı 7/24 Bu Server Bi Harika Dostum.Herkezi Bekleriz Evet Fazla Uzatmadan İp Verelim. 188.132.205.226 Hersey Biter Ama Bu Server Bitmez.Herkezi Bekleriz...
  4. lusken1

Yeni Pixel Artlarım...

Arkadaşlar ben Enes size yaptığım pixel artları göstericem lütfen yoruma güzelmi dehilmi diye yorum yapınız... Evet Arkadaşlar Umarım Beyenirsiniz... :)
  5. lusken1

Admin&moderator&build Arayan Içeri...

Merhaba ben lusken1 Admin&Moderator&Build İhtiyacınız olursa bana ulaşabilirsiniz Wg We bilgim süper Daha önce birçok serverde yetkili oldum build alcaksanız skype:enes.akat ordan resimleri atabilirim.
  6. lusken1

Admin&moderator Arayanlar Içeri

3&4 Senedir oynuyorum Wg We Bilgim oldukca bilirim Skype enes.akat Yetkili olduklarım serverler. Just,Kont,Lumos,Turktr...Oldum eğer Admin&Moderator Arıyosanız Bana Ulaşın ;)
  7. lusken1

Haydı Adventure Map !

Ağ:Adventure__7 Sifre:123 Herkezi bekleriz Adventure map !