Arama sonuçlarınız

1. owen_1

Siege Sunucumuzdan Spoiler !

Siege sunucumuz 1 haftadır bakımdaydı. Yapılar değişti, siege eklentisi yenilendi. Sunucunun aktif olmasına da az bir zaman kaldı. Bizde bir spoylır verelim dedik. Orada dans eden çocuk için etiket. @UpFall Bu da oyuna yeni eklenen ''mancınık'' ! Galandellerin korkulu rüyası olacak ...
  2. owen_1

Follow the train, CJ !

Ağlayasım geldi yeminlen :( Minecraft yazısının altındaki sarı yazıyı okuyun :(
  3. owen_1

Karakter Çizimi | 1903owen

Amatör olarak yaptım.Daha dün başladım bir şeyler çizmeye. Kullandığım skin bu : Yaptığım çizim ise : Diğer çizimlerim :
  4. owen_1

Phone Wallpaper

Fotoğraf işte :
  5. owen_1

Ortaçağ Evi | En Hakiki Maraş Dondurması Gibisinden

Selam ! Ben Ege.Bugün yanımdaki İşsizin (birkaç worldedit komutu dışında) hiç yardım etmediği ama orada boş boş konuştuğu ve benden ev yapmamı beklediği için yaptığım ev : Öncelikle İşsizimiz bağladığı atıyla fingirdeşirkene : Evimize geçelim : Son olarak bir işsizlik eseri :
  6. owen_1

Small Medieval Village

Selam.Bugün ''SurvivalMC'' adlı sunucu için yapmış olduğum küçük başlangıç bölgesini göstereceğim.Evet gayet küçük.3 Ev 1 kuleden oluşuyor. Not : Sunucu IP'si için profilimi ziyaret edebilirsiniz. Değişik bir Shader :
  7. owen_1

Just Cause 2

Just Cause 2 Steam'de 3 dolar oldu.Alıcaktım ancak arkadaşım demo şeysini indirdi.Oyuna DirectX hatası ile giremedi.Sonra oyunun sadece Windows 7 ve Windows Vista desteklediğini gördük.Benim bilgisayarım Windows 8 , onun ki Windows 8.1.Acaba alsak mı ki ? Benimkinde çalıştırma ihtimali var mı ...
  8. owen_1

Wallpaper / Topkapı Sarayı

Topkapı sarayına gitmiştim bu sabah.Telefonumun kamerasından çektiğim fotoğraflar.Telefonun efektlerinden ekledim hepsine :
  9. owen_1

Acaba kaldırır mı ?

Bu bilgisayar ne arar la bazarda ? Max payne 3 ve Crysis 3'ü çok rahat oynadığım bir bilgisayarım var.Özellikleri şunlar : İntel Core i7 3630QM 2.4GHz (Turbo boost 3.4GHz) Nvidia Geforce GT 640M (2GB ram) 8 GB DDR3 RAM (Emin olamazsanız diğer özellikleride veririm) Soruya geçelim.Watch Dogs...
  10. owen_1

Lanet olsun Origin !

Bitmiyor şu Origin'in sorunları.Crysis 3 yüklemek için kayıt olmuştum.E-mail olarak ne yazdığımı hatırlamıyorum (Belki yazmadım bile çünkü eskiden zorunlu değildi galiba).Şimdi Battlefield 3 yükledim.Ama soruna bak ! Battlelog hesabı için Origin e-mail hesabı istiyor.Ve yaklaşık 10 e-mail hesabı...
  11. owen_1

Medieval Mansion

Selamlar.Bugün yaptığımız Medieval Mansion karşınızda ! Yardımlarından dolayı @Saicon 'a ve @Kedupela 'ya teşekkür ederim : Yeni Resimler :
  12. owen_1

Medieval House | Midivıl 2

Hi ! :
  13. owen_1

Medieval House | Midivıl

Selam.Müthiş bir başlangıç ile beraber ''Midivıl Hous''umuza geçelim : Yeni Fotoğraflar (Çatı Düzenledim)
  14. owen_1

Medieval house 3 | By Owen

Diğerinin şekil bakımından aynısı oldu.Ama daha küçük ve @WhoIsLance 'in tavsiyesiyle kara meşe , ladin gibi koyu tahtalar kullandım.Ayrıca diğer evde çatıda bir sorun vardı.Bu evde yok ;( Not : Orta çağ'da şemsiye olur mu la :/
  15. owen_1

Game of Kingdom

s
  16. owen_1

Medieval House 2 | By Owen

Birkaç alıntı haricinde tamamen kendim yaptım.
  17. owen_1

Medieval house | By Owen

Ne diyeyim bilemedim.Resimler gelsin ! @Droshe , @WhoIsLance serverda konuştuğumuz (düzeltmeyin adminler seksi ev bu ;( ) seksi ev ;(
  18. owen_1

King's Medieval Watch Tower

Konuyu siler misin yetkili abi ;( @JusticeWhip @aradabir007
  19. owen_1

Big Medieval House

Bir kaç detay haricinde alıntı yapmadım :
  20. owen_1

Medieval House

Eksiklerimi söylerseniz sevinirim !
  21. owen_1

Telefon !

Size danışacağım şey başlıktanda anlaşılacağı gibi telefon ! Samsung galaxy S4 almayı düşünüyorum.32 GB olanından.İyi midir , başka önerileriniz varsa nelerdir ? Not : İOS kullanan bir telefon yani kısaca Iphone ve General Mobile önermezseniz sevinirim.
  22. owen_1

Modern House | Daha şekil .s

Not : Önce yorumunuzu yapıp sonra eksiklerimi söylerseniz ve silinen konumdaki olduğu gibi tartışma çıkarmazsanız sevinirim :
  23. owen_1

Rehberler ve Kılavuzlar bölümü hakkında

Rehberler ve Kılavuzlar bölümü bence sadece yöneticilere açık olmalı.Hiç yazılmamış ve gerçekten rehber olan konular oraya taşınmalı.Böyle bir öneride bulunmamın sebebi çalıntı rehberler olsun , aynı konudan 3000 tane açılması olsun , akıcı bir dilde yazılmaması olsun.Bir sürü nedeni var...
  24. owen_1

The Walking Dead | Amateur Wallpaper

Çok profesyonel bir şey olmadı.10 dakikalık uğraş sonucu ortaya çıktı : Etiket atmayı sevmem ama o beni neredeyse her photoshop konusunda etiketlediği için : @GamesFT
  25. owen_1

Modern House 4 |

3. evden çok farklı olmasada daha büyük oldu : Not : Shaders değiştirdim. ( Rudoplays )