Arama sonuçlarınız

1. R

Ruthless Evler

Yeni yaptığım 2 evi sizlere sunacağım. 2 Ev 1 map'de mevcuttur. Evlerin içini dizayn etmedim pek fazla siz kendiniz yapın diye. 1. EV Resimleri : Şimdi 2. Evimize Geçelim Yakında daha iyi evlerimi sizlere sunacağım. Unutmadan link de verelim :) Linklerde sadece Mediafire...
  2. R

Harita Hakkında Yardım !

Evet arkadaşlar dümdüz harita yaptığımızda canavarlar geliyor o canavarları nası kapatacağım güzel harita yapmama engel oluyorlar :(
  3. R

Ata Park Yakında Sizlerle !

Evet Ata Park yakında sizler ile olucak. Ata Park'ın Özellikleri : İnternet Kafe ( 2 Tane ) Çocuk Treni ( 1 Tane ) Yetişkin Treni ( 1 Tane ) Lokanta ( 3 Tane ) Hotel ( 3 Tane ) İnternet Kafe Özelliği : İnternete girebilirsiniz :) Çocuk Treni Özelliği : Çocuklara özeldir kısa değildir ama...
  4. R

Tavuk Heykeli ! ( İlk Heykel Çalışmam )

Evet ilk heykel çalışmamı yaptım (: 5 Dakikamı aldı :) Çok benzemedi ama olsun ilk çalışmam :( Arkadaşlar saveyi atamam çünkü pvp server kuracağım onun için evler yapıyorum :) Resim :
  5. R

PARALI ASKER - 1 Haritası Yayında. ! ( Builder Alımlarımız Var )

Evet Paralı Asker haritası yayında arkadaşlar :) Haritamızın amacı sizi test etmek :) Zorluk Seviyesi : Basit Bölümlerin isimleri : 1. Bölüm : LAV 2. Bölüm : SU DÜNYASI 3. Bölüm : IMKANSIZ BÖLÜM Arkadaşlar oyun içinde yönlendirmeler mevcutdur. Bu ilk haritamız olduğumuz için basit...
  6. R

Merhaba Arkadaşlar (:

Merhaba arkadaşlar bu foruma bugün katıldım umarım iyi anlaşırız. Mine Craft'a 2-3 gün önce başladım. Yani daha çok acemiyim. Herkese iyi forumlar. Bu arada kendimi tanıtayım (: Adım : Atalay İzmir'de yaşıyorum ( Karşıyaka ) (: