Arama sonuçlarınız

1. B

Dev Survival | %100 Survival | Tamamen Emek | 16 GB 82 SLOTS | İpeksi / Market / Ticaret |

Ram : 16 RAM Slot : 82 Slots TS3 : PEK YAKINDA ! IP : HandSurvival.Nitrado.net Yetkili Sayısı : 2 Sürüm : 1.7.X - 1.8.X Facebook: https://www.facebook.com/HandSurvival Türkiyedeki Bütün Survival Serverdeki Eksikleri Tamamlayıp , Türkiyede 1.Konuma Gelmek İçin Bu Sunucuyu Açtık. Sunucuyu...
  2. B

[ÜCRETLİ] PLUGİN VE MAP YAPTIRALCAKTIR

hunger games server projemiz var world map pluginler vs hepsini yapıcak arkadaş lazım ince ayrıntısına kadar fiyatını konuşuruz ödeme paypal ile yapılacaktır ... SKYPE : cancannayir MOD ARKADAŞLAR: KONU AÇILCAK YER BULAMADIM BAŞKA YER YOK ONA GÖRE BÖLÜM AÇARSANIZ ORAYA AÇARIM
  3. B

[ÜCRETLİ ] hunger games server plugin ve spawn vs yapılacaktır

Merhaba Arkadaşlar; HUNGER GAMES SERVER PROJEMİZ VAR PLUGİNLER , SPAWN HEPSİNİ YAPTIRMAK İSTİYORUZ TAMAMEN ÜCRETLİ PARASI VERİLCEKTİR PAYPAL İLE ÖDEME GEÇİLİR. Fiyatı skypetan konuşuruz skype : cancannayir
  4. B

permision ex hazir isteği

permison ex haziri varmi ?? sizde
  5. B

TEKKİTTURKEY GERİ AÇILSIN MI ?

MERHABA ARKADAŞLAR TEKKİTTURKEY TEKRAR AKTİFLEŞTİRMEK İSTİYORUZ FAKAT OYUNU OYNAYACAK ONLİNE OYUNCU SAYISINI ÖĞRENMEK İSTİYORUM OYNARMISNIZ OYNAMAZMISNIZ ? , YORUM ATARSANIZ SEVİNİRİM OLUMLU VEYA OLUMSUZ ...
  6. B

SERVERIMDA ADAM İSTEDİĞİ GİBİ OP OLUYOR

ŞİMDİ SERVEİRMDA MANYAKTURK DİYE BİR ADAM VAR BANLİYORUM BANİNİ AÇIYOR SUREKLİ OP OLUYOR MAKİNE ŞİFRESİNİ DEĞİŞTİM ADMİNLEİRN ŞİFRENİ DEĞİŞTİM BULMASI İMKANSIZ grupmanager ve opslarida temizledim nasil tekrar bu kendini op yapıyor yetki veriyor serveri dagitiyor biri yardım etsin ?