Arama sonuçlarınız

1. undead52

Mineknight / Knight Online Temalı MMORPG - Sunucu Yetkili Alımları - TR

MINEKNIGHT MMORPG - [TR ENG ] SUNUCUSU Öncelikle Sunucumuza başvurmayı düşünürseniz lütfen projeniz uzun süre geliştirme aşamasında olduğunu ve olacağını gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.Sunucumuz tamamen hobi olarak yapıldığını biliniz, amacı herhangi bir maddi amaç için...
  2. undead52

Knight ONLINE Project MMORPG/Elmorad VS Karus 1.11

Bu proje aslında çok basit bir şekilde 2012 yılında düşünmüştüm ama sadece 2 ırk arası savaş Knight online gibi olarak fakat becerememiştim.Şimdi ise yeterli derecede bilgiye sahibim ve sunucuyu açmaya karar verdim ama çok daha ayrıntılı bir şekilde Oyunun tamamen kökünden degiştirip Mmorpg ye...
  3. undead52

OldSchool Minecraft! Eskiler geri geliyor!

O eskilerin 2010-2011 yılları arasındaki sunucuları mı özlüyorsunuz ? hem survival hem faction sunucu mu arıyorsunuz ? artık lapisler den usandınız mı ? Aşırıya kaçılmış tasarımlar,aşırı eklentili,sadelikten uzak sunuculardan bıktınız mı ? o zaman doğru yerdesiniz size eskilerin Hardcore...
  4. undead52

Oyun Taka

arkadaslar minecraft satiyorum 25 tlye yada bana warz verin
  5. undead52

Fuma Production

[FumaProduct] Arkadaslar Yotube kalani actik ve harlem shake piston dustu gibi seyler cekiyoruz bize abone olup destek olursaniz sevinirim...
  6. undead52

Dota 2 key

Arkadaslar eger bir keyiniz varsa bana verip benden dota 2 alabilirsiniz7 skype:undead521
  7. undead52

Seytan Ayrintida gizlidir...

Seytan Ayrintida gizlidir...
  8. undead52

Minecraft Caps :)

[Minecraft Caps] Arkadaslar Ben Size Minecraft Capsleri Yapicam Ve bu Konu uzerinden Paylasicam Daha Fazla Caps ityorsaniz Begenin Ve yorum atin Sizde Caps Atarsaniz Sevirinir...
  9. undead52

Bi yardim arkadaslar

Arkadaslar minecraft i multiplayer ip yazinca masaustunde hs_er_pid hatasi cikiyor ve bunu yapan akinsofthook32.dll diye program bunu nasil engelliyebilrim yardim
  10. undead52

Knight Craft

Knight Craft Sunucu Bilgileri: IP: Gizlidir Sunucu Kapasitesi: 50 Premiumsuz Giriş: Uygun Sunucu Özellikleri Intel xeon 6 core 3.10 GHz 4 GB DDR3 Ram Sınırsız Trafik 600 GB Alan Resimler Eklenecektir. Team Speak Server...
  11. undead52

Knight Craft Acilmasina Günler Kaldi...

Sunucu Açıklaması Merhaba Arkadaşlar, Sunucumuza hos geldiniz Sunucu Bilgileri IP Adresi : Gizlidir Kapasite : 50 Kişi (artirilabilir) Sunucu Özellikleri : 4GB Ram 3.2Ghz İşlemci 1Gbit İnternet Hızı (artirilacaktir) Yönetim Kadromuz: - TRundead -->skype: undead521 -Onurozsoy -->skype: neon_onr38...